зігріває тіло та серце

особлива та улюблена українська традиція

               У кожній країні є свої особливі традиції. Більшість українських традицій спрямовано на з’єднання людей. Одна з найпопулярніших традицій, що створює атмосферу спільності й взаєморозуміння - є чаювання. Чому саме чаювання? Тому, що чай - один з найпопулярніших напоїв нашої держави. Він зігріває холодними зимовими вечорами, збирає за одним столом гостей і членів сім'ї. За чашкою чаю зав'язується відверта і щира розмова.

               Чай - продукт універсальний. Його п'ють, щоб прокинутися, підбадьоритися, розслабитися, перевести дух, зосередитися, тому багато хто розпочинає з чаювання свій день, впродовж дня влаштовує денні чаї, а багато хто любить пити чай увечері. Чаювання завершує будь-яку трапезу, або подається окремо, з солодким. Головне – серед друзів і однодумців. Чаювання - особливий та улюблений усіма ритуал, а головна його складова - спілкування.

             Новорічні свята – хороший привід зібратися з друзями за чашкою чаю. Смачний чай, на будь який смак, ви знайдете на Володимирському ринку на другому поверсі в Павільйоні № 18.

Тел. 096-773-73-33 Наталія

             Крім того, в магазині представлено різноманітне печиво, тістечка, цукерки та інші солодощі для вимогливих ласунчиків.

Чекаємо Вас на зустріч і приємного чаювання!

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 44
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 29
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 42