Модні новинки для Нового року

поради для жінок

Наближається Новий рік. Новий рік – пора змін і здійснення мрій. Сьогодні ми поговоримо про новинки гардеробу, які можуть стати талісманом і принесуть щастя і благополуччя у Новому році. 2018 рік – рік жовтої земляної собаки, тому кольорами року стануть - всі відтінки жовтого, зеленого та коричневого.

Актуальними будуть розові, гірчичні, апельсинові тони. Модними залишаються – традиційні чорні, коричневі, білі речі. Новорічні новинки від Guitar на Володимирському ринку (Павільйон 1ВП) додадуть розкіш та вишуканість кожній жінці. Новорічні сукні Guitar с золотими прикрасами або з аксесуаром–квіткою притягнуть погляди і жінка буде купатися у променях уваги та захоплення. Кружево, бахрома настроять на романтичний лад. Волани, оборки, шифон і органза – свіжість, легкість та витонченість вашого образу.

Яскраві новорічні сукні, блузки, юбки ви можете придбати на Володимирському ринку. Брендові речі Guitar – в Павільоні - 1ВП.

Який модний кольор та стиль одягу ви не обрали, головне щоб вони передавали ваш настрій, підкреслювали вашу сутність.

Будьте модними і розкішними у Новому році! Нехай Новий рік здійснить вашу завітну мрію!

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41