косметична продукція з натуральної сировини

приваблива ціна та якість

               Сьогодні білоруська косметика дедалі частіше лежить на українських прилавках. Приваблює доступна ціна, але багато жінок приділяють увагу саме якості товару й безпеці для організму людини. Розглянемо білоруських виробників та їхній товар на прикладі Магазину білоруської косметики на Володимирському ринку.

               Цей магазин працює на ринку більш ніж 20 років. У магазині представлені товари таких виробників, як ТОВ «Витэкс», СП «Белита», ТОВ «Эксклюзивкосметикс», СП «Релуи Бел», Belkosmex, ТОВ «Белор-Дизайн», ТОВ «Белита-м Cosmetics». Але чи можна довіряти якості товарів цих виробників? Для цього розглянемо деякі цікаві факти про них.

                СП «Белита» і СП «Релуи Бел» — спільні підприємства з італійськими компаніями. Саме там із року в рік створюються унікальні формули й цікаві новинки косметичної сировини, які активно використовують у виробництві своїх марок відомі косметичні компанії Європи.

ТОВ «Эксклюзивкосметикс» працює на імпортній сировині. Понад 30 зарубіжних фірм, зокрема Symrise, Clariant, GmbH, ISP, BASF, постачають екологічно чисту сировину з різних куточків Землі — Німеччини, Франції, США, Японії. Уся косметична продукція Білорусі проходить державний контроль та обов’язкову сертифікацію.

Перераховані косметичні компанії виготовляють свою продукцію з натуральної сировини. Крім того, дедалі більше косметики створюється на основі рукотворних преміум-інгредієнтів, таких як арганова олія, чорна ікра, золото, платин пептидів, стовбурових клітин, наноструктурних компонентів.

Продукція «Эксклюзивкосметикс» регулярно бере участь у виставках і є переможцем галузевих конкурсів як у країні виробника, так і за її межами.

Ми раді запросити Вас на Володимирський ринок у магазин №17, що розташований на другому поверсі. Час роботи магазина Володимирського ринку з вівторка по п'ятницю з 10.00-18.00. Вихідний – понеділок.

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 45
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 29
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 42