покупка та експлуатація

корисні поради від компанії

Натяжні стелі дедалі частіше використовують в інтер’єрі квартир. Але суперечки між прихильниками нових технологій та противниками тривають. Ми вирішили розібратися з деякими питаннями й попросили розповісти нам про натяжні стелі представника компанії Махus Валерія.

— Валерію, ваша компанія працює на ринку понад 10 років. Чи можете роз’яснити деякі питання, пов’язані з покупкою та експлуатацією натяжних стель?

— Одна із цінностей нашої компанії — допомогти покупцям, зокрема через інформацію, тому я із задоволенням відповім на ваші запитання.

— Серед прибічників натяжних стель поширена думка, що виготовити їх значно дешевше, ніж зробити класичне вирівнювання стель. Це правда?

— На це запитання не можна відповісти однозначно. «Дешевими» натяжні стелі виходять у кімнатах із простою конфігурацією. Як правило, це матові або глянсові. Так зване «здешевлення» ремонту відбувається через вирівнювання стель й електрики (не потрібно класти штраби та штукатурити), достатньо просто сховати конектори під зроблену стелю. Крім того, ціна натяжних стель дешевша, ніж оплата працівників, які зроблять класичне штраблювання, вирівнювання, штукатурку, білення. «Дешевизна» натяжних стель виявляється і в експлуатації, що в середньому становить 7–10 років. Якщо вашу квартиру затоплять сусіди згори, потрібно просто злити воду, а не здійснювати капітальний ремонт.

Але будь-яка квартира має низку своїх особливостей у плануванні, так звані «будівельні дефекти». До останніх можна зарахувати нерівність стелі, криві кути й інші деформації. Крім того, під час обчислення натяжної стелі значну роль відіграє кількість кутів у кімнаті, її конфігурація, форма натяжних стель. Не можна вважати дешевими натяжні стелі, зроблені з ексклюзивних полотен.

— Наскільки безпечні самі собою натяжні полотна?

— Безпека полотна залежить від якості плівки, з якої їх виготовляли. У неякісних і токсичних полотнах, як правило, тонша плівка з яскраво вираженим фенольним запахом, який може не зникати упродовж 10–15 днів. Такі полотна спричиняють головний біль, мігрень, безсоння, алергію, особливо в дітей. Тому, якщо ви вирішили зробити в дитячій кімнаті натяжні стелі, то будьте уважні й розбірливі, вибираючи компанію виробника. Екологічно чисті полотна мають гігієнічні сертифікати. Наша компанія працює тільки з перевіреними партнерами, такими як Matfoile, Luckfoile, Renolit. Наші закордонні партнери з Німеччини й Бельгії стежать за якістю своєї продукції.

Друга причина, чому натяжні стелі можуть бути небезпечними, — це використання вибухонебезпечних балонів. «Приватні монтажники» та «шабашники» дуже часто нехтують правилами поводження з газовим устаткуванням. Як наслідок — брак та нештатні ситуації, зокрема й загоряння. Тому я рекомендую укладати угоду й вибирати компанії, що мають значний досвід роботи на ринку, переглядати відгуки клієнтів, не соромитися вимагати документи, що засвідчують їхню компетентність, виконувати схожі роботи. Наприклад, наша компанія існує на ринку понад 10 років, що саме собою свідчить про чималий досвід і численність виконаних замовлень

— Натяжні стелі підходять до будь-якого приміщення?

Натяжні стелі великою мірою — це набір із полотна, який може бути різної фактури й кріпильної системи, призначеної для фіксації полотна на певній площі приміщення. Як і всі інші матеріали, натяжні стелі залежно від типу полотна й кріпильних систем мають власні експлуатаційні характеристики, що впливають на можливість монтажу в тому чи іншому приміщенні. Таким чином, потрібно зауважити, що в більшості полотен є обмеження, пов’язане з температурою експлуатації. Як правило, цей показник має радіус робочої температури від –5 до 50 °C, і це основна характеристика, що дає відповідь на запитання, у яких приміщеннях не ставлять натяжні стелі.

Насамперед установка натяжних стель не рекомендована в неопалюваних приміщеннях. Це пояснюється тим, що в такому приміщенні взимку температура може опускатися значно нижче за граничну експлуатаційну температуру –5 °C. Також не рекомендовано встановлювати натяжні стелі в напіввідкритих приміщеннях, наприклад літній кухні. У них можна встановлювати сезонні, знімні натяжні стелі на літній період. Не меншу небезпеку для натяжних стель мають приміщення з підвищеними температурними показниками. Одними з найяскравіших прикладів таких приміщень є лазні, сауни, виробничі підприємства, які працюють в умовах підвищеної температури, кухні, що не мають ефективної вентиляційної системи.

У будь-якому разі, якщо ви вирішили замовити установку натяжної стелі й у вас виникли запитання, наші спеціалісти допоможуть вам та проконсультують вас. Ми рахуємо без подвійних калькуляторів, допомагаємо створити інтер’єр, що підкреслить ваш індивідуальний стиль, який стане своєрідною цікавинкою квартири.

— Дякуємо вам, Валерію, за цікаву бесіду. Бажаємо вам успіхів та плідної праці! http://kpvr.com.ua/index.php?route=renter/shop&shop_id=33

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41