всесвітня акція у 187 країнах планети

природоохоронна акція «Година Землі», що потрібно знати

У березні КП «Володимирський ринок» один із перших київських ринків бере участь у природоохоронній акції «Година Землі».

Це щорічна міжнародна екологічна ініціатива, яку проводить Всесвітній фонд дикої природи (WWF). Вона діє останньої суботи березня й закликає всіх вимкнути світло на одну годину, щоб знизити використання ресурсів землі, що негативно впливає на клімат та призводить до світлового забруднення.

Розповімо про історію всесвітньої акції. Вона почала проводитися з 2007 року в Сіднеї, де 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Всесвітньо відомі пам’ятки, такі як міст «Золота Брама» у Сан-Франциско, Колізей у Римі та білборд Coca-Cola на Таймс-Сквер, на годину стали темними як символи надії на активні дії в боротьбі зі зміною клімату, які щогодини стають все більш невідкладними. Година Землі й далі набирає обертів: у 2017-му взяло участь понад 7000 міст у 187 країнах планети!

 

Україна приєдналася вперше у 2009 році, тоді до Години Землі долучилося 16 міст та містечок. Незважаючи на те що про свою участь заявило лише 16 міст, люди та організації в інших населених пунктах України теж вимкнули світло на одну годину, таким чином підтримуючи Годину Землі. У 2017 році вже більш ніж 60 міст нашої країни приєдналося до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій за майбутнє планети. За ці роки в Україні Година Землі об’єднала дуже різних людей та організацій, які, мабуть, ще ніколи не працювали разом.

Лілія Пустовіт, Каша Сальцова, Олег Собчук, Дмитро Шуров, Ярмак та інші закликали українців взяти участь у Годині Землі, а також власним прикладом надихають людей щодня робити маленькі кроки назустріч планеті. Кампанію підтримали сотні громадських та бізнес-організацій, навчальних закладів та урядових структур. Багато ресторанів і кафе по всій країні запросили своїх відвідувачів провести суботній вечір у романтичній атмосфері при свічках. Десятки відомих споруд та пам’яток опинилися на одну годину в темряві, щоб привернути увагу України до екологічних проблем нашої планети. Серед них Хрещатик, Софійський та Михайлівський собори, Києво-Печерська лавра, Театр опери та балету в Одесі, Свято-Успенський собор у Полтаві, замки в Тернополі та Луцьку й багато інших.

Володимирський ринок також підтримає акцію 24 березня 2018 року о 20:30, вимкнувши світло на годину. Долучайтеся!

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 45
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 29
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 42