Обережно – ботулізм і гострі кішкові інфекції

деякі факти про небезпечні інфекції

За оперативним повідомленням Головного управління у лютому зареєстровано випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію серед населення столиці.

Передусім це спричинено вживанням неякісно обробленої рибної та м’ясної продукції, консервів домашнього виготовлення, страв у закладах громадського харчування. Тому адміністрація КП «Володимирський ринок» ще раз нагадує відвідувачам та підприємцям ринку про небезпеку гострих кишкових інфекцій і ботулізму, про заходи профілактики проти цих захворювань та про небезпеку придбання харчових продуктів невідомого походження на стихійному ринку.

Будь-яка суха чи в’ялена непатрана риба, консерви непромислового виробництва (особливо грибні), ковбаси домашнього виготовлення є потенційно небезпечним продуктом. Вкотре закликаємо уникати стихійних ринків. У закладах продовольчої торгівлі, на агропромислових ринках слід звертати увагу на маркування продуктів, умови та терміни їх реалізації. Важливим також є зовнішній вигляд продукту, наявність і технічна справність холодильного обладнання. Кожний споживач має право вимагати відповідну документацію, що підтверджує якість на безпечність будь-якого харчового продукту, тому впевнено користуйтеся цим правом.

Ботулізм

Ботулізм- це важке захворювання токсико-інфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи, спинного і довгастого мозку. Ботулізм, симптоми якого проявляються при попаданні в організм ботулотоксину призводить до розвитку гострої та прогресуючої дихальної недостатності. В результаті відсутності належного лікування ботулізму не виключається настання летального результату. Для визначення цього захворювання використано латинське слово botulus, в перекладі означає ковбасу. Справа в тому, що вперше збудник даного захворювання був виявлений саме в ковбасі, а згодом - і в тілах загиблих після її вживання людей. І по сьогоднішній день в якості основних причин ботулізму виділяють вживання в їжу шинки, копченої риби та солоної риби.

Що стосується причин ботулізму, то вони полягають у вживанні таких продуктів в їжу, як домашня консервація (особливо це овочі та гриби), шинка, риба (солона, копчена), ковбаси. Майже всі ті продукти, які зазнали ґрунтової забруднення або забруднення допомогою вмісту кишечника тварин, риб і птахів, містять у собі спори збудника захворювання.

Тривалість інкубаційного періоду цього захворювання в переважній більшості випадків досить коротке і складає порядку декількох годин. Між тим, в деяких випадках можливо його подовження до терміну в 7-10 діб. Що стосується початкового періоду, то тут симптоматика захворювання може характеризуватися власно нечіткістю, а також змазаністю, тобто схожістю з будь-яким гострим харчовим отруєнням та рядом інших видів захворювань, в результаті чого раннє діагностування стає скрутним. Виходячи з характеру клініки даного періоду, може бути наступна симптоматика:

Гастроентерічний синдром. З'являються виражені больові відчуття переймоподібного типу у верхній частині живота, може також з'явитися блювання (одно - або дворазове) з виділенням з'їдених продуктів. Перебіг захворювання може нагадувати симптоматику харчової токсикоінфекції. Одночасно з цим важливо брати до уваги той факт, що для ботулізму не є характерним виражене підвищення температури, при цьому його течією властиво розвиток значною сухості, що відзначаються в області слизових ротової порожнини, причому невелика, по суті, втрата рідини в цьому випадку такого прояву не пояснює. Також відчувається «ускладненість» в проходженні вздовж стравоходу їжі, що описується хворими як відчуття «грудки в горлі».

«Очний синдром». Для нього характерна поява розладів, пов'язаних із зоровою функцією. Зокрема такими розладами можуть стати «мушки» або туман перед очима, відчуття сітки і втрата чіткості у розгляді контурів навколишніх предметів. Можливе опущення повік (або птоз), косоокість, нерівномірність у стані зіниць або їх розширення, двоїння в очах. Буває і так, що в цей період розвивається так звана гостра далекозорість, скорегувати яку можна з використанням плюсових лінз для цього. Важкі випадки перебігу захворювання можуть супроводжуватися також і нерухомістю очних яблук.

Дихальна недостатність. Даний варіант перебігу ботулізму є самим небезпечним із перерахованих, як мінімум чинності блискавичності власного розвитку. Прояви дихальної недостатності полягають у появі задишки і тахікардії, ціанозу (тобто синюшності слизових і шкіри). Дихання по типу в будь-якому з варіантів визначається як патологічний. Власне небезпека цього періоду полягає в тому, що, крім вираженості перелічених проявів, у ньому стає можливим настання летального результату, причому воно може наступити протягом найближчих 3-4 годин.

Важливим моментом, який слід виділити в якості підсумку нашої статті, є необхідність негайного виклику «швидкої допомоги» при ознаках харчового отруєння (нудота і блювання, біль в животі) в комплексі з вираженою м'язовою слабкістю, мовними і зоровими порушеннями, а також з глотательными порушеннями. В іншому випадку зволікання і виключення такої допомоги може призвести до летального результату!

Перша допомога при ботулізмі (отруєння з підозрою на це захворювання) полягає, крім виклику швидкої, у дачі хворому великої кількості рідини і забезпечення йому доступу до свіжого повітря. У разі припинення дихання необхідно перейти до процедури штучного дихання. Також важливо знайти, по можливості, залишки тієї їжі, яка була до настання такого стану з'їдена хворим - це необхідно для проведення лабораторних аналізів. У будь-якому випадку потрібна консультація інфекціоніста.

Враховуючі вищевикладене та загальне зростання випадків захворюваності на гострі кишкові інфекції, токсикоінфекції в Україні , особливо серед дитячого населення, звертаємо Вашу особливу увагу на те, які продукти харчування і де ви їх купуєте.

Гострі кишкові інфекції

Кишкові інфекції – це велика група патологій, причиною розвитку яких є проникнення в шлунково-кишковий тракт патогенних бактерій або вірусів. Основні ознаки кишкової інфекції у дорослих і дітей – це розлади травлення, загальна інтоксикація і підвищення температури тіла.

Зараження найчастіше відбувається через ігнорування правил особистої гігієни, а також при недостатньо ретельній обробці продуктів харчування. Найбільш складно захворювання перебігає у дітей, а також літніх пацієнтів. Чим лікувати інфекцію кишківника, та як записатися на консультацію до лікаря.

Збудниками патологій даної групи можуть бути як мікроби, так і інфекційні агенти неклітинної природи – віруси. Вони виробляють токсини, які спричиняють отруєння організму.

Бактеріальні збудники кишкових інфекцій:

кишкова паличка і інші ешерихії;

сальмонела;

холерний вібріон;

галофільний вібріон;

стафілококи.

Зверніть увагу: до бактеріальних кишкових інфекцій, які найчастіше діагностують у хворих, належать патології, спричинені стафілококом та сальмонельозом. Таке небезпечне захворювання, як ботулізм, відносять до іншої групи патологій – харчових токсикоинфекцій.

Збудники-віруси:

ротавірус;

ентеровірус;

аденовірус.

                  На Володимирському ринку міститься незалежна державна лабораторія Держпродспоживслужби в м. Києві. Всі без винятку продукти харчування, які реалізуються на ринку, проходять ретельну перевірку. Тому адміністрація КП «Володимирський ринок» гарантує якість і безпечність своїх товарів.

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41