Спільний проект з фондом WWF

Підтримка екологічної ініціативи

Володимирський ринок відомий своїми товарами. На ньому можливо знайти майже все чого побажає душа. Підприємці Володимирського ринку отримують свої товари із різних куточків світу, щоб здивувати киян та гостей столиці. Тому не даремно вдячні покупці так люблять ринок, радять його своїм близьким та рідним.

Але Володимирський ринок є також державним підприємством, що приймає участь в важливих соціальних проектах. Так в лютому місяці сумісно з громадською організацією «Всесвітній фонд природи» Володимирський ринок випустив конверти-заклики з метою розповсюдження інформації про акцію «Година Землі».

Протягом місяця 500 конвертів розійшлися по державним і комерційним підприємствам, щоб закликати людей приймати участь у всесвітній екологічній ініціативі. Ми повинні пам’ятати, що людина не тільки споживач, але й захисник своєї Землі.

Година Землі – це щорічна міжнародна подія, започаткована WWF, котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Вибір соціального партнера був невипадковим. WWF – це міжнародна неурядова організація, що займається збереженням природи, дослідженнями та відновленням природного середовища.

Місія WWF полягає у тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина та природа будуть жити у гармонії.

В рамках акції «Година землі» Володимирський ринок буде проводити Workshop «Знайомство з WWF та основи сталої роботи ринку» для співробітників і в суботу підприємство підтримує природоохоронну ініціативу.

Адміністрація Володимирського ринку нагадує, що кожна людина в змозі прийняти участь. Для цього потрібно тільки вимкнути світло 24 березня 2018 року о 20.30 на одну годину в знак турботи про нашу Планету та економію її ресурсів.

 

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41