яскраві світлини життя ринку

Володимирський ринок крізь призму фотокамери Бориса Корпусенко

Володимирський ринок відомий не лише своїми товарами, а й неповторним різнобарв’ям їхніх видів. Фрукти й овочі, зелень, сухофрукти розкладені як справжній натюрморт.

М’ясо й риба притягують покупців своїми насичено-соковитими відтінками. Вперше побачивши такий товар, важко утриматися, щоб не скуштувати, а опісля не повернутися знову по нього. Смачні й апетитні картинки притягають на ринок не тільки покупців, а й представників медіа та фотографів.

Кілька днів тому Володимирський ринок відвідав фотокореспондент видання «Вечірній Київ» Борис Корпусенко — професіонал високого рівня, переможець фотоконкурсу газети «День», автор численних актуальних фоторепортажів.

Він розповідає про себе та всесвіт крізь призму фотокамери, вважає, що зафіксовані образи на фотографії передають інформацію не гірше, ніж слова. Борис Корпусенко — це проста, доброзичлива, відкрита до спілкування людина. У ній водночас поєднуються гострий розум та природна інтуїція. Потрапивши в об’єктив фотографа, неможливо сховати від нього нічого. Його камера, як рентген, бачить все до дрібниць.

Його світлини немов картини, люди на них живі та щирі, а кожен предмет несе свій глибокий сенс, стаючи невід’ємною частинкою буття.

Мені мало вдалося поспілкуватися з майстром: робоча метушня, брак часу. Проте отримані фото Володимирського ринку красномовно показують його враження. Про що ж вони нам розповідають?

Насамперед, про людей, які роками працюють на ринку. Борис любить і вміє створювати «людину в дії», передаючи її настрій, звички та особливості, емоційний стан.

На тлі добре розкладених овочів та фруктів бачимо доброзичливих і чемних продавців, які щодня старанно доглядають «смачну красу»: перебирають товар, викладають його на вітрини. Саме своїми продавцями-підприємцями, їхнім вітринним мистецтвом славиться ринок.

Борисові позував сам Володимирський ринок, пишаючись своєю самобутністю та неповторністю. На фото майстра він представлений як традиційний ринок в усій повноті українських традицій. Цього року Володимирському ринкові виповнюється 130 років, але й сьогодні, як і століття тому, тут пропонують бочкові огірочки, дуже смачну квашену капусту, майстерно нарубане м’ясо всіх сортів.

Транспортна доставка, що зв’язала країни світу між собою, дає змогу нашим підприємцям балувати покупців різноманітним товаром цілий рік: полуниця, виноград, екзотичні фрукти всіх сортів із будь-яких куточків планети.

На завершення хочеться побажати фотографові невичерпної енергії та наснаги! А ми чекатимемо нових яскравих світлин!

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41