Найпопулярніші італійські продукти: сири, кава, десерти.

Привабливі італійські товари на Володимирському ринку

Італійські товари популярні в усьому світі, їх поважають як споживачі, так і конкуренти. Серед всесвітньо відомих італійських товарів не лише взуття чи одяг, а й продукти харчування. У нашому матеріалі ми дізнаємося, чим привабливі й цінні товари з етикеткою «Made in Italy» і які продукти із сонячної країни полюбляють українці.

Відповісти на ці запитання нам допоможе Хуршед, власник магазину італійських продуктів «Італійські делікатеси», розташованого на першому поверсі критого корпусу Володимирського ринку.

— У чому секрет привабливості італійських товарів?

— Італійці трепетно ставляться до національного бренду та своєї ділової репутації. Захист від підробки італійських товарів і боротьба за якість жорстко регламентується юридично. Згідно з італійським законодавством, для того щоб товар отримав сертифікат «Made in Italy», він має бути зробленим в самій Італії приблизно на 70 %. Ця вимога стосується всього, чим славиться Італія: взуття, меблів, машин або продуктів.

 

— Які італійські продукти харчування полюбляють українці?

— Італія здавна славиться і своєю кухнею, і своїм вином. Серед найпопулярніших товарів, звичайно, сири, кава, десерти, вино.

 

— Що цікаве ви можете розповісти про італійські продукти?

— Розпочну з кавової продукції. За даними італійського опитування, 80 % сімей-споживачів кави обирають продукцію компанії Lavazza. Звідси й слоган компанії — «Улюблена кава Італії». Як і багато італійських виробників, ця всесвітньо відома компанія виросла з невеликого сімейного бакалійного магазинчика, який був відкритий 1895 року в місті Туріні, столиці регіону П’ємонт, що на півночі Італії. Її засновник — Луїджі Лавацца — італійський промисловець, що виготовляв та продавав кавові продукти. Сьогодні фамільним бізнесом Lavazza керує третє й четверте покоління сім’ї Лавацца. Якісну каву Lavazza ви можете спробувати в нашому магазині .

Ми пропонуємо десятки різновидів натуральної кави — різного ступеня смаження, по-різному купажованої, меленої та в зернах.

 

— Які продукти найчастіше замовляють ваші покупці?

— Дуже популярні серед українців італійські сири. Розповім про один із них. Моцарела буффало — особливий сорт сиру, що виготовляється з молока чорних домашніх буйволиць.

Молоко цих тварин солодке та жирне. Виготовлений із нього сир містить втричі більше кальцію та білка, ніж із коров’ячого молока. Рецепт моцарели буффало був відомий із часів, коли кочівники переганяли худобу в пошуках соковитих пасовищ, намагалися зберегти молоко, переробляючи його у висушених шлунках тварин. Проте першою письмовою згадкою виготовлення цього сорту моцарели є кухарська книга папського двору 1570 року.

Цей сир відрізняється від класичної моцарели ніжнішим смаком і маслянистою консистенцією. Моцарела буффало виготовляється в різних куточках Італії — від Рима до Пестуми. Італійці використовують сир у різних традиційних блюдах: пасті, тонких піцах, кальцоне, салатах типу Insalata Caprese. Моцарелу буффало продають у вигляді білих кульок, занурених у розсіл, тому що сир буффало довго не зберігається. Найсмачнішу моцарелу — Giornata — потрібно вживати тільки протягом доби, тому її можна скуштувати лише в Італії. Для наших покупців ми привозимо моцарелу буффало з Італії з містечка Сан-Джованні-Ротондо, що розташоване в регіоні Апулія, у провінції Фоджа щовівторка.

Які елітні делікатеси з Італії можна скуштувати у вашому магазині?

— Наша гордість — консервовані гриби-трюфелі ТМ Trivelly. Гриби-трюфелі — незвичайні гриби. Усе життя цих цінних грибів проходить під землею й тісно пов’язане з кореневими системами кущів та дерев, під якими вони ростуть, що забезпечують їх необхідними поживними речовинами. Трюфелі бувають жовтими, рожевими, білими із сіруватим відтінком, пурпурними, помаранчевими, зеленими, синіми, чорними, а їхня вага може становити від 10 грам до кілограма й навіть більше.

 

Найціннішими є білі трюфелі, які ростуть в Умбрі та П’ємонті. Зовні вони схожі на топінамбур із коричневою шкіркою, світлим м’якушем і червоними прожилками. Вони мають міцний, стійкий, неповторний та дуже виразний аромат і трішечки горіховий смак. Ми доставимо вам  свіжі трюфелі протягом 10 діб.

Якщо ви бажаєте придбати продукти з Італії, запрошуємо вас у магазин «Італійські делікатеси», що на першому поверсі критого корпусу Володимирського ринку. Тел. 099-502-32-19. З асортиментом італійських товарів можна ознайомитися в інтернет-магазині в підкатегорії «Імпортні товари».

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41