авторські букети квітів та послуги флориста від Володимирського ринку

ювілейний концерт Монсеррат Кабал'є в Києві

14 квітня 2018 року в Києві відбувся концерт всесвітньо відомої іспанської співачки Монсеррат Кабальє.

 

Примадонна відома технікою бельканто та виконанням ролей у класичних італійських операх Пуччіні, Белліні та Доніцетті. За своє довге артистичне життя Монсеррат Кабальє виконала понад 88 ролей та 800 камерних творів. Але іспанська діва відома не лише класичними творами.

Шанувальникам рок-музики співачка відома спільним альбомом із вокалістом гурту Queen Фредді Мерк’юрі. Всесвітньо відомий альбом «Barcelona» вийшов у світ 1988 року й одразу став музичним бестселером. Головна пісня альбому була присвячена рідному місту Барселоні. Вона стала однією з офіційних пісень літніх Олімпійських ігор-1992, що проходили в столиці Каталонії.

1997 року Монсеррат Кабальє та швейцарський рок-гурт Gotthard записали рок-баладу «One Life One Soul». У баладі ви почуєте чистий гітарний звук, що лоскоче душу ніжним перебором срібних струн, романтичний вокал примадонни, чарівні мелодії, що спокушають жіночі душі.

Приїзд Монсеррат Кабальє до Києва знаменитий тим, що видатна співачка відсвяткувала свій ювілей безпосередньо в столиці України. 12 квітня цього року Монсеррат Кабальє виповнилося 85 років.

На своєму ювілейному концерті в Національному палаці мистецтв «Україна» артистка отримала безліч подарунків від вдячних українських фанатів музики. Хочеться зауважити, що серед подарунків був прекрасний букет квітів, виконаний флористом нашого ринку Аліною Сухановою.

Букет Володимирського ринку прикрашав сцену упродовж усього концерту.

Слоган Володимирського ринку «Нести добро» якнайкраще втілився в букеті з 85 ніжних рожевих і білих троянд Джамалія. Саме рожевий тон букета підкреслив романтичність і відкритість іспанської діви, а білий колір — відданість мистецтву та легкість характеру примадонни.

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 45
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 29
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 42