саджанці, цибулини, насіння, розсада за оптимальною ціною на Володимирському ринку

ґрунтові квіти на Володимирському ринку

Велике місто, як бетонні джунглі, — сире, холодне та одноколірне. Але до нього можна додати фарби, посадивши красиві яскраві квіти. Створити свій «квітковий райський куточок» допоможе озеленення балкону або вікна. Ця легка процедура наблизить вас до природи, підтримає гарний настрій протягом дня та додасть відчуття прекрасного поруч. Крім того, власниці «зеленого куточка» викликають повагу та захоплення сусідів, друзів і просто перехожих. У статті на сайті ми дали кілька порад із вибору та догляду за рослинами.

Рослини — це живий організм із певними вимогами до освітлення, температури повітря, вологості тощо. Якщо ви обираєте ту чи іншу рослину для складання балконної композиції, завжди беріть до уваги особливості догляду. Більшість садових рослин невибагливі, і тому за ними легко доглядати. Проте, підбираючи квіти для озеленення балкона, вікна або тераси, завжди варто враховувати їх розташування відносно сторін світу.

На Володимирському ринку представлено багато квітів. Ми розповімо про їхні особливості.  

По-перше, стосовно інтенсивності світла рослини поділяються на світлолюбні та тіньолюбні. До тіньолюбних рослин належать бегонія та гортензія.

Бегонія — це чудова тропічна рослина. Більшість видів квітки походить із Центральної та Південної Америки, Африки й Південно-Східної Азії, а кількість їх перевищує 1000.

Рослина має різноманітне забарвлення, завдяки чому можна підібрати колір квітки під стиль інтер’єру будівлі та смаку власниці. Бегонія цвіте з початку літа до початку осені. Оскільки це тропічна квітка, під час догляду велике значення має полив та якість води. Воду для поливу бегонії слід ретельно готувати.

Для квітки вода з центрального водопроводу занадто жорстка, тому найкраще відстояти її у відкритому посуді протягом доби, пом’якшити фільтрацією або скип’ятити. Поливати бегонію потрібно в той самий час, найкраще вранці. Щоб не зів’яло листя в літню спеку, води має бути багато. Власницям тропічної бегонії потрібно стежити за вологістю ґрунту. У нежарку погоду рослину слід поливати через день або раз на кілька днів.

Гортензія належить до роду квіткових рослин сімейства Гортензієвих. У дикій природі квітку можна побачити в Східній і Південній Азії — у Японії та Китаї, на Далекому Сході та в Північній Америці.

Гортензія названа на честь принцеси Священної Римської імперії. Ця квітка надто вологолюбна й полюбляє кислий ґрунт. Щоб об’ємні суцвіття рослини не зломилися, турботливі господині до ґрунту додають мінеральні та органічні добрива. Спушувати ґрунт потрібно не рідше ніж тричі на сезон на глибину 5–10 см.

Серед світлолюбних рослин можна виділити петунію, віолу, вербену.

Дика петунія поширена в Центральній та Південній Америці. Першим із європейців, хто знайшов та описав петунію на берегах річки Ла-Плата, був французький біолог-мандрівник Ламарк. Саме він зарахував цю квітку до Тютюнових 1767 року. У Європі петунія з’явилася в 1820-му та відразу сподобалася придворним дамам.

Квітка петунія дуже світлолюбна. Їй потрібне відкрите, світле місце. Вона невибаглива до ґрунту. Але якщо є можливість, то краще висаджувати квітку на добре дреновані, не кислі супіщані або суглинні ґрунти. Цвітіння петунії триває аж до жовтня. Якщо вирощувати квіти на балконі, то потрібно пам’ятати: у ящику міститься досить мало землі, тому вона має бути гарно удобреною.

Удобрювати ґрунти слід торфом або перегноєм не частіше ніж один раз на два тижні. Крім того, у ґрунт повинна входити земля з городу. Квітка не страждає від короткочасної посухи, гірше для неї застій води. Вона травмується під сильним дощем, тому її треба берегти від механічних пошкоджень. Зіпсовані квіти можна обрізати, і на їх місці виростуть інші.

Перші згадки про віолу дійшли до нас із XX століття, з однієї з візантійських книжок про сільське господарство. Далі сліди віоли можна знайти в історії й мистецтві Древніх Риму та Греції, де їй відводилася роль не лише квітки печалі, а й лікарської рослини. Залежно від виду віола може рости як на сонячному боці, так і на дещо затіненому. Єдиною умовою стає помірний полив і наявність родючого рихлого ґрунту. Протягом спекотного літа віолу обов’язково потрібно поливати, щоб квітки не дрібнилися.

Крім доброго догляду за рослинами потрібно вміти комбінувати їх, щоб вони поєдналися в красиву композицію. 

Для створення монохромної композиції в невеликому квітнику з близькими або контрастними відтінками можна обрати кілька видів рослин різної висоти й форми: наприклад, високі флокси в центрі, низькі фіалки віола в краю, між ними хоста.

Троянди мають гарний вигляд поряд із лавандою та деревієм. Добре впливають на троянди чорнобривці, деревій, які відлякують шкідників. Важливо враховувати, що троянди підходять для прямокутних квітників. Разом із декоративними злаками (вівсяниця, овес вічнозелений) троянди підкреслюють свою витонченість. З цибулинних із трояндами гармонійно поєднується тільки біла лілія.

Якщо ви вирішили посадити квіти в себе на балконі або прикрасити свої вікна, підприємці Володимирського ринку запрошують вас до себе. Вони нададуть детальнішу інформацію про квіти та догляд за ними, допоможуть обрати оптимальне поєднання квітів так, щоб вони радували вас і вашу родину протягом всього літа. Завітайте до нас просто зараз! 

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41