Володимирський ринок багато років радує своїх покупців вишуканою рибною продукцією.

Рибну продукцію постачають як із різних куточків України, так і з інших держав — ось чому умови її зберігання дуже важливі, особливо в спекотне літо.

Володимирський ринок багато років радує своїх покупців вишуканою рибною продукцією. І чого тільки не знайдеш в асортименті підприємців —продавців нашого ринку: це і безліч видів ікри, столових сортів риби та делікатеси, напівфабрикати, консерви тощо. Рибну продукцію постачають як із різних куточків України, так і з інших держав — ось чому умови її зберігання дуже важливі, особливо в спекотне літо.

Рибний відділ став одним із перших, хто одержав фінансування на модернізацію. Фінансування проводилося з прибутку комунального підприємства, а партнери визначалися через тендерну процедуру.

Модернізація рибного відділу включала заміну холодильного устаткування та зміну зовнішнього вигляду через проектування нового освітлення та меблів.

Виготовлення й постачання холодильного устаткування здійснювала українська компанія «УКснаб».

Вона є частиною харківського холдингу UBC Group, що працює у сфері виробництва холодильної техніки та промо-продуктів. Цей холдинг — лідер у світі за випуском охолоджувачів, найбільший в Україні та другий у Східній Європі виробник холодильних шаф. Його представництва розташовані не лише в країнах СНД, а й в Італії, Великій Британії, Франції, Чехії, Хорватії та Польщі.https://www.facebook.com/rosskiev/

 

 

 

UBC Group розуміє, яким має бути обладнання європейської якості, тому вся його продукція сертифікована за міжнародними стандартами. Для Володимирського ринку компанія запропонувала холодильні гастрономічні вітрини GRACIA («Грація»). Ці вітрини мають строгий та стильний кубічний дизайн. Вузький стіл безпосередньо біля вітрини дає змогу продавцеві зручно працювати з усією глибиною викладення. Спеціальна геометрія випарника забезпечує рівномірний розподіл температури на всю глибину викладення вітрини. Устаткування оснащене з усіх боків жаростійким та ударостійким склом, ущільнювачами від бренда REHAU, які блокують витік холодного повітря та теплообмін, яскравим та економічним світлодіодним LED- підсвічуванням, випарником та конденсатором італійської фірми SEST, середньотемпературним компресором фірми Embraco.

Оскільки асортимент продавців відрізняється один від одного умовами зберігання та обсягами, комунальне підприємство придбало 17 одиниць холодильних вітрин трьох типів із серії GRACIA: D, DC, DEC. Як наслідок — температура в холодильних камерах варіюється від –13 °C до +5 °C, маса рівномірно розкладеного товару від 40 до 115 кг. Крім того, нове холодильне устаткування менш енерговитратне, ніж попереднє, що допомагає підприємству понизити витрати на електроенергію. А якість роботи холодильних вітрин допоможе покупцям завжди отримувати товар високого рівня.

Другий етап модернізації — дизайн рибного ряду. На сьогодні кілька українських дизайнерських компаній внесли свої пропозиції на розгляд.

А ми запрошуємо жителів і гостей міста прийти на Володимирський ринок і спробувати рибну продукцію з усіх куточків світу!

Последние Статьи
Акційна пропозиція «Святкуйте пасху разом з Володимирським ринком»
Шановні мешканці та гості столиці! Підприємці Володимирського ринку починають весняні пасхаль ...»
11.04.2019    Просмотров: 11
Корисність сухофруктів та розвантажувальні дні
Триває третій тиждень Великого посту. Нагадаємо, що можна вживати цього тижня, який триватиме з 25 п ...»
27.03.2019    Просмотров: 21
Друга неділя Великого посту – користь вживання овочів та фруктів
. Пішов другий тиждень великого посту з 18 до 24 березня. Розповімо про харчові особливості другого ...»
21.03.2019    Просмотров: 33