У цьому незвичайному проекті бере участь відомий кухар та бізнесмен Євген Клопотенко

Володимирський ринок не раз ставав учасником телевізійних програм і шоу. І це не випадково.

                Володимирський ринок не раз ставав учасником телевізійних програм і шоу. І це не випадково, тому що різноманіття та якість товару, фірмова смачна викладка, охайність та санітарні умови ринку — все це радує око споживача, викликає бажання насолодитися апетитною атмосферою ринку кожного відвідування та повернутися до нього знову. Сьогодні ми розповімо про незвичайне шоу, що відбувалося на Володимирському ринку на початку літа. Назва цього шоу перегукується з назвою відомого літературного твору українського письменника Івана Котляревського «Енеїда» — і недарма.

«Енеїда» — нове телевізійне шоу, що з’єднало в собі високу інтелектуальну тематику, а саме тему української літератури й популярну тему готування смачних традиційних та сучасних авторських страв української кухні.

У цьому незвичайному проекті бере участь відомий кухар та бізнесмен Євген Клопотенко. «Ломка стереотипів» — одна з його особливостей. Він дуже відкрита, доброзичлива та весела людина. При близькому спілкуванні звертаєш увагу на його ерудованість та кмітливість. Може, тому кулінарно-літературне шоу таке гармонійне, легке до сприйняття широкій аудиторії та наповнене цікавою інформацією.

У цьому незвичайному проекті бере участь відомий кухар та бізнесмен Євген Клопотенко. «Ломка стереотипів» — одна з його особливостей. Він дуже відкрита, доброзичлива та весела людина. При близькому спілкуванні звертаєш увагу на його ерудованість та кмітливість. Може, тому кулінарно-літературне шоу таке гармонійне, легке до сприйняття широкій аудиторії та наповнене цікавою інформацією.

Кожна програма приваблює не тільки цікавими історіями життя й творчості знайомих із дитинства українських письменників, а й відкриває нові широкій аудиторії імена літературних діячів, що більш відомі серед літературних критиків та експертів. Гості студії з таким захопленням розповідають про їхні життя та творчість, що мимоволі це захоплення переходить до глядача. Корисними та цікавими будуть літературні поради тим, хто небайдужий до сучасних творів українських митців.

Іншою цікавинкою шоу є новітній підхід у приготуванні страв. Євген, як випускник кулінарної школи Франції, дивує українських господинь новітніми технологіями приготування класичних страв. У його програмі глядач ознайомлюється з трендами приготування їжі. Євген розповідає багато цікавого про поєднання харчових продуктів, використання спецій.

Дуже корисною програма є для тих, хто полюбляє різноманітну домашню їжу. Адже завдяки програмі дізнаєшся не тільки про нові рецепти, а й як професійно подрібнювати овочі та фрукти, обробляти м’ясо й рибу, по-ресторанному оформлювати власні страви, можеш особисто глянути на відомого шеф-кухаря за роботою та почути від нього невеличкі, але дуже корисні поради.

«Легка» атмосфера шоу, жарти кухаря та його гостей, їхнє невимушене спілкування переносить глядача до літературної кухні як співрозмовника дружньої бесіди близьких друзів.

КП «Володимирський ринок» підтримав цей проект тому, що програма «Енеїда» відповідає столітнім традиціям нашого підприємства: щирість, гостинність, доброзичливість є візитівкою нашого ринку. Корисні поради покупцям, що стали частиною «великої діаспори» під назвою Володимирський ринок, «соціальні стосунки», які підтримуються між покупцями та підприємцями десятками років, є автентичними рисами центрального київського ринку. Крім того, адміністрація ринку підтримує розвиток української культури, традицій та звичаїв, її сучасне мистецтво та різноманітні культурологічні проекти, що сприяють розумінню та поширенню знань про Україну, підвищують її гідність і шану як серед співвітчизників, так і серед інших народів.

Адміністрація КП «Володимирський ринок» щиро вдячна  каналу UA: Перший, програмі «Енеїда» та ведучому Євгену Клопотенку за можливість для нашого ринку та його підприємців взяти участь у чудовому проекті та зробити свій маленький внесок у поширенні знань про українську літературу та в удосконалення національної кухні.

А всім читачам ми пропонуємо насолоджуватися цікавими програмами «Енеїди» та створювати свої особливі рецепти з придбаних на Володимирському ринку смачних та корисних продуктів.

Последние Статьи
Медовий спас
            Спасами у народі називають три свята, які пов’язані з Хрис ...»
14.08.2019    Просмотров: 20
Успенський піст
З 14 серпня починається Успенській піст. Цей піст є невеликим за розміром бо продовжується дві неділ ...»
12.08.2019    Просмотров: 15
Рослинне молоко на Володимирському ринку
  У останній час популярним та модним стало вживання рослинного молока, що виробляється з рі ...»
22.07.2019    Просмотров: 58