5 жовтня 2018 року до 20-річчя прийняття указу президента України про День Підприємця у вестибюлі станції київського метрополітену «Золоті ворота» була відкрита фотовиставка

Директор КП «Володимирський ринок» О. С. Литвин зауважив: «Малий та середній бізнес - це локомотив країни та благополучної держави».

Малий та середній бізнес — каталізатор економічного розвитку сучасної держави. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3W4iMZ8ir3U&feature=youtu.be

Підприємці стимулюють господарську активність, підтримуючи конкуренцію та наявний ринок. Вони створюють нові робочі місця, що сприяють зростанню зайнятості населення та зниженню безробіття в державі. Особливої ваги підприємництво набуває в період кризових явищ. Саме вони сприяють наповненню бюджету та розвитку перспективних напрямів економіки України.

https://kyivcity.gov.ua/news/fotovistavka_kivskiy_pidpriyemets_v_obyektivi_aktsenti_osobistosti_ta_uspikh_strategi_vidkrita_u_vestibyuli_stantsi_metro_zoloti_vorota.html

Діяльність Володимирського ринку налічує 130 років. Тому саме ринок є своєрідною колискою багатьох малих підприємців Києва. Багато підприємців, бізнес яких на Володимирському ринку, працюють понад 20 років. Саме тому тема розвитку підприємницької діяльності для нашого підприємства доволі близька й зрозуміла. Володимирський ринок має близько 1000 торговельних місць, тут працює понад 800 підприємців, бізнес яких забезпечує понад 20 000 киян та гостей міста різноманітними продуктами харчування, промисловими товарами й широким спектром послуг.

https://vechirniykiev.com.ua/photo/kyivs-kyy-pidpryyemets-v-ob-yektyvi

Саме тому комунальне підприємство «Володимирський ринок» за підтримки голови Київської міської державної адміністрації та сумісно з «Київським метрополітеном», Київським інститутом бізнесу та технологій, Інститутом індивідуалізації та тьюторства, Мейкерс Гейм Груп вирішили привернути увагу до малого та середнього бізнесу Києва, створивши фотовиставку «Київський підприємець в об’єктиві: акценти особистості та успіх стратегії». 

https://www.facebook.com/4newkyiv/videos/2215870825361392/

Ця виставка приурочена 20-річчю ухвалення указу Президента України про День підприємця та є своєрідною платформою спілкування підприємців із київською спільнотою. Мета фотовиставки — популяризація підприємництва, розкриття особистих «бізнес-фішок», що допомагають утримувати підприємництво навіть у кризовий час, сплачувати податки та наповнювати державний бюджет. 

Особисті цінності підприємців, що наведені на плакатах, доволі прості й зрозумілі більшості спільноті, але вони дійові та ефективні. Про це свідчать роки ведення бізнесу підприємців, що вказані на плакаті, під особистою карткою кожного учасника та його ім’ям. 

https://vechirniykiev.com.ua/news/foto-10-pidpryyemtsiv-volodymyrs-koho-rynku-pokazaly-na-zolotykh-vorotakh

На презентації були присутніми представники вишів та учасники фотовиставки, з якими можна було поспілкуватися віч-на-віч. Директор КП «Володимирський ринок» Олександр Литвин зазначив: «Малий та середній бізнес — це локомотив країни та благополучної держави». На прикладі успішних людей хочеться показати, що вони змогли побудувати свій бізнес, ефективно розвиватися та стати незалежними».

Людмила Гридковець — доктор філософії з психології, завідувач кафедри психології Київського інституту бізнесу і технологій — розповіла багато корисного про ведення підприємницької діяльності.

Костянтин Галюк — директор Makers Game Group — поділився новітніми технологіями розвитку бренда українського підприємця.

Сергій Вєтров — директор інституту індивідуалізації та тьюторства — дав методологічні поради майбутнім підприємцям.

Презентація була корисною для широкої аудиторії, а фотовиставка цікавою як для киян, так і для гостей міста.

Последние Статьи
Медовий спас
            Спасами у народі називають три свята, які пов’язані з Хрис ...»
14.08.2019    Просмотров: 20
Успенський піст
З 14 серпня починається Успенській піст. Цей піст є невеликим за розміром бо продовжується дві неділ ...»
12.08.2019    Просмотров: 15
Рослинне молоко на Володимирському ринку
  У останній час популярним та модним стало вживання рослинного молока, що виробляється з рі ...»
22.07.2019    Просмотров: 58