Представники влади, громадкість та бізнес на єдиній комунікаційній платформі знову об’єднали зусилля для творення позитивних міських змін.

Як зазначила Ярослава Бойко: «Наша глобальна мета – зробити життя в місті осмисленим, комфортним, безпечним. Саме

 

31 жовтня в КВЦ «Парковий» відбувся Kyiv Smart City Forum 2018 – одна з головних подій східної Європи, яка присвячена міським інноваціям і розумним урбан –технологіям. Це третій форум, що відбувся в Україні. Представники влади, громадкість та бізнес на єдиній комунікаційній платформі знову об’єднали зусилля для творення позитивних міських змін.

На виставці були представлені різноманітні технології. Розповімо про деякі компанії, що прийняли участь у заході.

Компанія Visa представила свій досвід у реалізації проектів із впровадження автоматизованих систем оплати проїзду, головним елементом яких є імплементація безготівкових форм розрахунку в громадському транспорті. Основним засобом оплати залишаються банківські картки, проте компанія не обмежує споживачів у використанні інших платіжних інструментів. На форумі компанія презентувала продукти smart city: картка містянина, мобільне паркування, вирішення для онлайн-оплати міських і комунальних послуг, платежі за допомогою QR-кодів тощо.

Hikvision – усесвітньо відомий виробник у галузі продуктів і рішень для відеоспостереження. Таке світове визнання компанія здобула завдяки постійній концентрації на дослідницькій діяльності та впровадженні інноваційних технологій.

Elko group – один із найкращих дистриб’юторів IT – продукції та вирішень у Європі. На форумі компанія презентувала відеоспостереження, відео аналітику з функцією розпізнавання облич та автомобільних номерів, системи біометричної ідентифікації, системи автоматизованої оплати проїзду, вирішення для комунальної сфери на базі технології IoT.

Clap – перша інтегрована інтелектуальна домашня система, розроблена в Україні. Компанія Clap, що презентувала комплексну систему розумного дому, яка забезпечує повноцінне управління будь-яким простором. Система складається зі стильних потужних бездротових прикладів, які працюють за допомогою власного захищеного протоколу Morion. Усі пристрої легко встановити з кілька хвилин, вони взаємодіють на відстані до 1000 метрів, а управляти ними можна за допомогою простого й зрозумілого мобільного за стосунку з будь-якого куточка світу. Clap гарантує безпеку, сигналізуючи про злом або проникнення, допомагає уникнути аварійних ситуацій, визнаючи перші ознаки потопу або пожежі, створює комфортні умови, регулюючи температуру й освітлення.

10Guards – міжнародна консалтингова компанія з кібербезпеки. Компанія буде корисною, якщо потрібно мінімізувати потенційній наявні кіберризики, вистояти й зменшити втрати під час кібератак і відновитися після них максимально швидко.

Huawei – провідний світовий постачальник інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (IKT) та інтелектуальних пристроїв. Завдяки інтегрованим вирішенням у чотирьох основних сферах –телекомунікаційні мережі, інформаційні технології, інтегральні пристрої іх марні сервіси – компанія прагнемо відкрити для кожної людини, будинку й організації новий світ, у якому все буде підключено й інтелектуально.

Міська ініціатива Kуiv Smart City базується на екологічних, соціальних, економічних та культурних потребах столиці. Як зазначила Ярослава Бойко: «Наша глобальна мета – зробити життя в місті осмисленим, комфортним, безпечним. Саме спільні зусилля будуть сприяти позитивним змінам міського простору».

Последние Статьи
ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА КИЄВА
Шановні підприємці та покупці Володимирського ринку! 6 березня буде ухвалено громадський бюджет м ...»
18.02.2019    Просмотров: 7
Комунальне підприємство "Володимирський ринок" запрошує на роботу вантажника
Комунальне підприємство "Володимирський ринок" запрошує на роботу вантажника (у м'ясний відділ). ...»
11.02.2019    Просмотров: 10
Участь КП «Володимирський ринок» у створенні "Живого ланцюга"
Знаменний Акт Злуки – об’єднання в єдину соборну державу Української Народної Республіки і Захід ...»
24.01.2019    Просмотров: 37