У світлині «В мережі» гармонійно поєдналася хоробрість, завзятість українських бійців із простими людськими цінностями, що зрозумілі кожному з нас.

Олександр дістав визнання від Центру інформації та документації НАТО та Комунального підприємства «Володимирський ринок».

Олександр Корняков — херсонський фотокореспондент інформаційного агентства ПІК, випускник Херсонського державного університету. Фотографією захопився ще з дитинства. Олександр згадує: «Любов до фотографії передалася мені від батька. Саме він був моїм наставником та вчителем».

«Для мене дуже є важлива якість фото. Я цілком впевнений, що вдалим фото є те, яке гармонійно поєднало в собі технічний рівень фотографа, його внутрішнє бачення людей, причетність до подій. Основоположними рисами фотографа вважаю терпіння, посидючість та чесність». Олександр захоплюється зйомкою людини в дії. Можливо, тому його світлина «В мережі» отримала визнання на 20-й міжнародній фотовиставці «Фото першої шпальти» як серед відвідувачів, так і серед спонсорів заходу. Олександр дістав визнання від Центру інформації та документації НАТО та Комунального підприємства «Володимирський ринок».

Це не перше визнання Олександра. Він дістав нагороду на конкурсі «Сучасна жінка на сучасній межі», який проводила Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні. Крім того, світлини Олександра не раз виставлялися на фотовиставках у Британії, Італії, Німечені, Ірландії.

У світлині «В мережі» гармонійно поєдналася хоробрість, завзятість українських бійців із простими людськими цінностями, що зрозумілі кожному з нас. Освітлювати всі боки непростого військового життя Олександру доводиться не вперше. Відслуживши в армії, у Військово-Повітряних силах України в першому призові незалежної України, Олександр із задоволенням через фотографії розповідає про життя бійців, що нелегко служать, захищаючи недоторканність та незалежність України. На питання «Що найскладніше в праці фотокореспондента?» Олександр відповів: «Дуже часто вони стикаються з людьми, незгідними з висвітленням подій. Вони роблять спроби фізично та морально впливати на фотографа. І в таких ситуаціях йому потрібно мати немалу силу волі та стійкість».

Олександр поділився цікавою розповіддю про події на фотографії. Світлина «В мережі» була знята на світанку в Олешківських пісках – піщаному масиві в Херсонській області. Ця ділянка розміром близько15 км в межах Козачелагерної арени з 2017 року використовується як військовий полігон для сухопутних військ України. Дія відбувалася після тренування загону спеціального призначення Азово-Чорноморського управління прикордонних військ України. Військовослужбовці, що зображені на фотографії, несли службу на Сході України.

В Олешківських пісках відбувалися тренування в екстремальних умовах, оскільки піски-бархани та різка зміна температури в пустелі істотно ускладнюють виконання завдань і потребують від бійців фізичної витривалості. Зображено відпочинок на піщаній горі заввишки 25–30 м. Світлина показує  українських військовослужбовців, які з гідністю виконали своє бойове завдання, підтримують зв’язок із сім’єю, фотографуються з бойовими друзями та роблять селфі у пустельних пейзажах.

Назва «В мережі» втілює зв’язок між військовою міцністю і тихою людською радістю. Фотосвітлина доводить, що українським військовослужбовцям притаманні не тільки військові звершення та зухвалість козаків, а й прості людські цінності. Їм небайдужі любов та дружба.

Последние Статьи
Медовий спас
            Спасами у народі називають три свята, які пов’язані з Хрис ...»
14.08.2019    Просмотров: 20
Успенський піст
З 14 серпня починається Успенській піст. Цей піст є невеликим за розміром бо продовжується дві неділ ...»
12.08.2019    Просмотров: 15
Рослинне молоко на Володимирському ринку
  У останній час популярним та модним стало вживання рослинного молока, що виробляється з рі ...»
22.07.2019    Просмотров: 58