У рідному війську ти службу несеш, Я знаю - мене від біди ти спасеш,

До Дня Збройних Сил України колективом ринку було вирішено здійснити підписку газети «День» та відправити частину тиражу в оздоровчі заклади для військових та безпосередньо в військові частини, що знаходяться у зоні АТО.

Протягом чотирьох років на території Україні відбуваються військові дії. Багато українців встали на захист суверенності держави. Кожного дня вони несуть тяжку військову службу на території АТО, ризикуючи своїм життям та здоров’ям. Суворі умови, поранення та загибель бойових друзів, неймовірні фізичні та емоційні навантаження й інші негаразди війни переривають зв'язок солдатів зі спокійним та розміреним мирським життям простих українців.

Інформаційне повідомлення про важливі події України, останні новини, повідомлення про культурне та мистецьке життя повертають солдатам зв'язок із суспільством, родиною, друзями. Вони переживають, стають причетними до основних дій, процесів суспільства, і, таким чином, не втрачають своєї громадянської значущості, формують свою думку та позицію.

Крім того, тяжке військове життя, винищує емоційний стан людини, тому відволікання від суворих бойових дій через газети та журнали позитивно впливає на самопочуття військовослужбовців. В газеті «День» є рубрика про історичні події в Україні. Знайомство з маловідомими сторінками історії держави збагачує людину, робить її всесторонньо розвинутою, ерудованою, більш свідомою.

Адміністрації КП «Володимирський ринок» згідна з висловлюванням керівництва Міністерства Оборони, що інформація для солдат не менш важлива, ніж вода, їжа, боєприпаси та спорядження. Комунальне підприємство вважає своєю соціальною місією всіляку підтримку української армії, в тому числі оперативним інформуванням військовослужбовців про життя та новини України через часописи.

До Дня Збройних Сил України колективом ринку було вирішено здійснити підписку газети «День» та відправити частину тиражу в оздоровчі заклади для військових та безпосередньо в військові частини, що знаходяться у зоні АТО.

Последние Статьи
Медовий спас
            Спасами у народі називають три свята, які пов’язані з Хрис ...»
14.08.2019    Просмотров: 20
Успенський піст
З 14 серпня починається Успенській піст. Цей піст є невеликим за розміром бо продовжується дві неділ ...»
12.08.2019    Просмотров: 15
Рослинне молоко на Володимирському ринку
  У останній час популярним та модним стало вживання рослинного молока, що виробляється з рі ...»
22.07.2019    Просмотров: 58