Інформаційну підтримку здійснювали Всеукраїнська газета «День», інтернет-портал «Вечірній Київ», радіо «Київ», Управління прес-служби Міністерства оборони України.

22 грудня о 15.00 в критій частині Володимирського ринку відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої до 100-річчя Дня Соборності України

https://day.kyiv.ua/ru/article/den-ukrainy/nelzya-zabyvat

22 грудня о 15.00 в критій частині Володимирського ринку відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої до 100-річчя Дня Соборності України (Дню Злуки). Організаторами фотовиставки стали Київська міська державна адміністрація, Управління комунікації та преси Міністерства оборони України та комунальне підприємство «Володимирський ринок». Інформаційну підтримку здійснювали Всеукраїнська газета «День», інтернет-портал «Вечірній Київ», радіо «Київ», прес-служба Міністерства оборони України.

https://vechirniykiev.com.ua/photo/fotovystavka-na-volodymyrs-komu-rynku

Метою заходу стало – загострення уваги громадянського суспільства до культурних подій щодо підтримки просвітницьких проектів, спрямованих на зміцнення української державності та ідентичності. Серед спікерів були представник Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Денис Татко, представник прес-служби Міністерства оборони Олена Макренчук, лейтенант Інформаційного агентства Ткачук Наталія Іванівна та майор Руслан Тарасов, фотограф Інформаційного агентства капітан Валерія Соколик та старший лейтенант Дарья Маркевич, прапорщик Любов Кожедуб, представник газети «День» Валентин Торба.

https://www.facebook.com/kommander.nord/posts/1160593390788124?__tn__=-R

Фотовиставка складалася з двох частин. Перша частина присвячена 100-річчю Соборності України. 22 січня 1919 р. Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу. "Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України - Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України», - йшлося в Універсалі Директорії УНР 22 січня 1919 р.

https://www.facebook.com/oleksandr.klymenko.3?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARAFPVcptx6T1DdUBEuQbLi9kiaBadbpDa2SzDYm6E191Fu8AVB24sNiENuJM7WLWcKYO0Msv7KGIHOW&hc_ref=ARSomKEqALrdD738rER5Dkf1-5J6KLlWHPGB8RMW6YZxEbTit49UNbzk67KuIhUQomc&fref=nf&hc_location=group

На фотовиставці представлені фотосвітлини  українського "Живого ланцюга", що став одним з наймасовіших у Центрально-Східній Європі акцією боротьби за свободу.

http://www.mil.gov.ua/news/2019/01/22/vijskovi-zhurnalisti-doluchilisya-fleshmobu-z-nagodi-dnya-sobornosti-ukraini/

Друга частина фотовиставки присвячена українській армії. Адже саме армія є гарантом незалежності та суверенітету України. Українські військові, так само, як і їхні попередники 100 років тому, відстоюють не лише незалежність, а й соборність України. Ця частина фотовиставки розповідає про два періоди української армії, а саме: період початку АТО та оновлену армію сьогодення. Наша фотовиставка під назвою «Повертайся живим» охоплює ці важливі періоди українського війська.

https://youtu.be/NhJoAPrTnZw

Через призму фотооб’єктиву бачили війну фотокореспонденти відомчої газети «Народна армія». На їх світлинах закарбувались моменти бою на передових позиціях гарячого Сходу, побут солдатів та життя мирних мешканців, обпалене війною.  Роботи військових фотокореспондентів завжди  бентежать душу, знаходять відгук в серцях і змушують замислитись, беззаперечно доводячи, що фотографія – це та єдина мова, яка зрозуміла на будь-якому континенті.

http://radio.kiev.fm/news/povertaysya-jivim-na-volodimirskomu-rinku-pokazali-zvorushlivi-foto-73508?fbclid=IwAR2fcyL6shCovapeeFTQlwawtUGYOz1hVeqXvnVJDYeClCqojXo_4YW2CY

Ця фотовиставка об’їздила великі міста України, зокрема Львів, Вінницю, Дніпро, Харків, Одесу та інші. Крім того, виставка була представлена і в районі проведення бойових дій.

https://www.youtube.com/watch?v=KwCecrxxbLM

Подивіться уважно на ці обличчя. Зазирніть їм в очі. Відчуйте дух патріотизму, братерства та звитяги українських воїнів, які боронять мир в Україні!

Фотовиставки буде працювати з 22 січня до 23 лютого 2019.

Последние Статьи
Акційна пропозиція «Святкуйте пасху разом з Володимирським ринком»
Шановні мешканці та гості столиці! Підприємці Володимирського ринку починають весняні пасхаль ...»
11.04.2019    Просмотров: 11
Корисність сухофруктів та розвантажувальні дні
Триває третій тиждень Великого посту. Нагадаємо, що можна вживати цього тижня, який триватиме з 25 п ...»
27.03.2019    Просмотров: 21
Друга неділя Великого посту – користь вживання овочів та фруктів
. Пішов другий тиждень великого посту з 18 до 24 березня. Розповімо про харчові особливості другого ...»
21.03.2019    Просмотров: 33