Відкрийте для себе неповторний смак сирів ТМ "Самбір" та дізнайтеся про корисність сичужного сиру

20 червня 2020 року о 12.00 в критій частині Володимирському ринку відбудеться презентація торговельної мережі ТМ «Самбір», цікава розповідь про якісний український сир та дегустація молочної продукції

Ця мережа спеціалізується на виготовленні українських молочних продуктів за традиційною технологію. В період пандемії особливу увагу потрібно приділити здоров’ю та імунітету людини. Корисні властивосі сиру, безперечно, заслуговують на увагу всіх тих, хто справді цінує делікатесні смакові відтінки, дотримується здорового харчування та цінує повноцінне життя. Розібратися, як твердий сичужний сир може бути корисним для здоров’я людини, попросили розповісти директора ТОВ «Самбірський молокозавод» Пилипчука Романа Ігоровича.

- Щоб обрати кращі продукти для споживання, необхідно враховувати їх вміст, вплив на здоров’я та імунітет й історичні особливості вживання продукту в певній місцевості.

           Сичужний твердий сир-це харчовий продукт з високою енергетичною та біологічною цінністю. Вважається, що 100г сиру задовольняє добову потребу людини у білках на 25-40%, в жирі-на 25-30%, в кальціі-на 30%, у фосфорі-на 20-55%. Сир внесено до переліку дієтичних продуктів і він гармонійно включається в меню вегетаріанців, як альтернатива м'ясної продукції. Сичужні сири, такі як Російський, Гауда та Естонський, містять такі амінокислоти як лізин, триптофан і метіонін.

Цих амінокислот немає в організмі людини, інакше кажучи, наш організм не здатний їх синтезувати, тому вони поступають  тільки з їжею. Сир є джерелом вітамінів групи В, А, РР і С. Дієтологи рекомендують сир хворим на цукровий діабет, хронічний гепатит, недокрів'я, туберкульоз, при різного роду переломах та вивіхах. Люди з непереносимістю лактози не мають приводу відмовлятися від улюблених сирів. Одним словом - сир корисний всім. На "Самбірському молокозаводі" особливі вимоги до молока, кваліфікаціі персоналу та строге дотримання технологічноі дисципліни, що сприяє забезпеченню належну якість сирів!

- Чому важливо знати історію вживання продукту?

- Тільки часом визначається поживна та енергетична цінність того чи іншого продукту для людства. Сичужний сир  довів свою значущість тим, що протягом довгого часу використовується в багатьох національних кухнях світу. Перші згадки про його виготовлення відносяться до 8000-го року до н. е., коли були одомашнені вівці. Сир - продукт перевірений часом і йому ніколи не грозить забуття.

 

- А щодо українськоі традиційноі кухні?

- Багато століть молочні продукти вважалися додатковою їжею пересічних українців. Серед них найбільш улюбленим був сичужний сир. Смачним доказом цього є страви гуцульської, бойківської та закарпатської кухні.

- Чому для людини дуже важливо вживати саме традиційні продукти харчування? 

- Вони найкраще засвоюються організмом людини, тому що на генетичному рівні кожна людина має ферментні особливості, і як, не сумно відзначати, але нові чи екзотичні продукти не можуть засвоюватися в повному обсязі, саме із-за нестачі ферментів. Тверді сичужні сири, що ми пропонуємо мешканцям та гостям столиці, з’явилися на столах українців в середині 30-х років 20 століття. Це - Російський, Естонський та Украінський сири. Процес виготовлення цих видів сиру потребує високоі майстерності сироварів. Саме тому смак сирів "Самбірського молокозаводу" є неповторним!

А кінці нашої розмови хотів би додати, що 20 червня о 12.00 на Володимирському ринку кияни та гості столиці зможуть більше дізнатися про природні властивості якісного сичужного сиру та іншіх молочних продуктів. На сходинках критоі частини Володимирського ринку відбудеться презентація молочної продукції ТМ «Самбір» з цікавою розповіддю про корисність сиру як традиційного національного продукту, про доцільність його вживання щодо підтримки здоров’я людини та про різноманітне поєднання сиру в українській національній кухні. Кожен учасник може поласувати якісним  сиром та виграти подарунок!

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 129
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 31
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 209