КП «Володимирський ринок» провів особисте журналістське розслідування

правопорушення відноситься до адміністративних, що передбачені ст. 160 Кодексу України про адміністративні порушення - «торгівля з рук у невстановлених місцях»

 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядають, як смачні картинки, приваблюють не тільки багатьох гурманів але й ЗМІ. Але й поряд нашого чудового ринку є стихійна торгівля, що відволікає покупців та пропонує товар дорогий та вкрай неякісний і небезпечний.

Адміністрація КП «Володимирський ринок» прикладає багато зусиль щодо перешкоджанню роботи нелегальних підприємців але в законодавстві України сам термін «стихійна торгівля» відсутній.

Разом з цим, дане правопорушення відноситься до адміністративних, що передбачені ст. 160 Кодексу України про адміністративні порушення - «торгівля з рук у невстановлених місцях», і ст. 164 цього ж Кодексу - «порушення правил підприємницької діяльності». Цією лазівкою користуються нелегальні підприємці, які не мають відповідних документів щодо якості товару та не є платниками податків.

Між тим часто сумісний товар коштує зовсім недешево, і навіть дорожче, чим у підприємців нашого ринку. КП «Володимирський ринок» провів особисте журналістське розслідування, щодо товару нелегальних підприємців. Дивіться, що вийшло.

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 131
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 33
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 211