КП «Володимирський ринок» провів особисте журналістське розслідування

правопорушення відноситься до адміністративних, що передбачені ст. 160 Кодексу України про адміністративні порушення - «торгівля з рук у невстановлених місцях»

 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядають, як смачні картинки, приваблюють не тільки багатьох гурманів але й ЗМІ. Але й поряд нашого чудового ринку є стихійна торгівля, що відволікає покупців та пропонує товар дорогий та вкрай неякісний і небезпечний.

Адміністрація КП «Володимирський ринок» прикладає багато зусиль щодо перешкоджанню роботи нелегальних підприємців але в законодавстві України сам термін «стихійна торгівля» відсутній.

Разом з цим, дане правопорушення відноситься до адміністративних, що передбачені ст. 160 Кодексу України про адміністративні порушення - «торгівля з рук у невстановлених місцях», і ст. 164 цього ж Кодексу - «порушення правил підприємницької діяльності». Цією лазівкою користуються нелегальні підприємці, які не мають відповідних документів щодо якості товару та не є платниками податків.

Між тим часто сумісний товар коштує зовсім недешево, і навіть дорожче, чим у підприємців нашого ринку. КП «Володимирський ринок» провів особисте журналістське розслідування, щодо товару нелегальних підприємців. Дивіться, що вийшло.

Последние Статьи
25 січня в 00:00 год. в Україні закінчується дія зимових карантинних обмежень
Нагадуємо, що з 00 годин 00 хв. 25 січня 2021 р. в Україні перестає діяти зимові карантинні обме ...»
22.01.2021    Просмотров: 31
Зі святом Соборності!
            22 січня 1919 року дві суверенні укра ...»
22.01.2021    Просмотров: 35
Поради підприємців щодо праці взимку на відкритому повітрі
Зима приваблива пора року. Яскравий сніг, що запорошує все навколо, перетворює знайомі ландшафти на ...»
20.01.2021    Просмотров: 64