Гранатовий сік є першим в рейтингу свіжечавлених соків по кількості корисних речовин

Гранатовий сік покращує пам’ять, має протизапальну дію, благотворно впливає на кров'яний тиск

 

У період посилення карантину в столиці поширилася торгівля свіжими фруктами та свіжечавленими соками. Один з найцінніших фреш соків є гранатовий. Розповімо при його корисність та технологію виготовлення.

Виготовляють свіжочавлений гранатовий сік за допомогою механічного пресу для цитрусових та гранату. Це доволі простий в експлуатації металевий пристрій вагою до 6 кг, колба та конус, що стикаються з плодами, виготовлені з нержавійки. Такі невеличкі габарити пристрою  надають апарату мобільність та компактність. Саме тому вони дуже часто зустрічаються во фреш-барах, у фруктових магазинах, у місцях несанкціонованої торгівлі, в переходах метро.

Чому гранатовий сік такий популярний? Де найкраще придбати свіжечавлений сік та як його зберігати? Ми попросили відповісти на ці та інші запитання відповісти Климчук   Галину Андріївну - завідувача відділу організації роботи лабораторій Держпродспоживслужби в Київській обл та м. Києві.

Гранатовий сік є першим в рейтингу свіжечавлених соків по кількості корисних речовин. В одному стакані сока міститься добова норма споживання вітамінів та мікроелементів дорослої людини:

3% ніацину;

3% міді;

3% кальцію;

3% фосфору;

4% магнію;

5%  вітаміну Е;

32% вітаміну К;

12%  марганцю;

15% фолієвої кислоти;

15% калію.

Калорійність стакану соку -135 калорій: 33гр. вуглеводів; 0.2 гр. клітковини; 0.3 гр. білку; 0.7 гр. жиру;

Гранатовий сік покращує пам’ять, має протизапальну дію, благотворно впливає на кров'яний тиск дозволяє знижувати гіпертензію природним шляхом та зміцнює здоров’я серця, високий вміст антиоксидантів допомагає зберегти хрящову тканину шляхом зменшення запалення та продовжити молодість організму. Зазвичай до 300 грамів гранатового соку в день вважається оптимальною нормою для дорослої людини. 

Але ці властивості притаманні тільки соку прямого віджиму нерозбавленого водою, що не містить підсолоджувачів. Крім того, особливо важливо виготовляти сік зі стиглих непошкоджених чи уражених плодів. Місцем виготовлення цінного соку потрібно обрати місце, що має дозвіл на виготовлення соків- фреш від Держпродспоживслужби, санітарні книжки для працівників, має холодильне обладнання для зберігання сировини, воду для обробки плодів, посуду, рук, одноразовий нетоксичний безпечний посуд, особливо в період карантину. Тому я раджу не спокушатися місцем продажу та виготовлення соку на вулиці в місцях несанкціонованої торгівлі, у переходах чи фруктових крамницях, що не містять спеціально обладнаних точок виготовлення та продажу соків-фреш.

Також я звертаю увагу, що сік, який виготовлено без вашої присутності повинен мати спеціальні сертифікати, що вказують на його безпечність та відповідальність державним чи міжнародним стандартам. Свіжечавлений гранатовий сік треба пити відразу протягом 10-30 хвилин. Так буде більше користі від напою - усі вітаміни і корисні речовини зерен граната потраплять в організм. Якщо нема можливості використовувати відразу, то його строк зберігання до 24 години в темному холодному місці та закритій тарі. Існують протипоказання споживання гранатового соку: при індивідуальній непереносимості продукту - можуть з'являтися симптоми алергії; при панкреатиті або виразці можливе погіршення стану організму та можуть з'являтися больові відчуття.

Можлива дія соку на зубну емаль, щоб понизити негативну дію, після вживання соку,  потрібно прополоскати рот водою, а краще всього пити гранатовий сік використовуючи трубочку. У разі підвищеної кислотності - сік посилить печію і можуть проявитися симптоми гастриту. Саме тому потрібно прислухатися до своїх відчуттів та стану, якщо виникають неприємні симптоми потрібно порадитися з лікарем.

Використовуючи наші поради ви зможете насолодитися соком гранату, покращити своє самопочуття та поповнити свій організм корисними мікроелементами та вітамінами. Насолоджуйтеся соком з гранату прямого віджиму безпечно з користю для себе і своєї родини.

Автор Вікторія Бабич-Вепрєва Фото Борис Корпусенко

 

Последние Статьи
Ураза-байрам: святковий плов, солодощі та м’ясо
Ураза-байрам — велике свято для мусульман. Його відзначають після 30-денного посту Рамадан. Свя ...»
13.05.2021    Просмотров: 27
Як вибрати квіти для балконів та саду
Цікава інформація про квіти Рослини — це живий організм із певними вимогами до освітлення, темпер ...»
06.05.2021    Просмотров: 28
Великдень у місті: традиції Києва ХІХ століття
Великдень – особливий день для християн. Про те, як святкували його у Києві розповіла Вікторія Сухор ...»
30.04.2021    Просмотров: 66