На КП «Володимирський ринок» працюють вихідці з Криму, що сподіваються на повернення Криму під контроль України

Золота тамга на блакитному стязі для всього світу стала символом нескореності та мужності кримськотатарського народу

26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Прапор кримських татар було затверджено ще 1917 року. У 2010-му рішенням V Курултаю кримськотатарського народу затвердили день святкування кримськотатарського прапору. Золота тамга на блакитному стязі для всього світу стала символом нескореності та мужності кримськотатарського народу.

 На КП «Володимирський ринок» працюють вихідці з Криму, що сподіваються на повернення Криму під контроль України. Цього визначного дня на підприємство завітав представник Ради улемів Зеврі Куртбедінов.

Він підкреслив: «Прапор — це символ честі, гідності, справедливості, самодостатності та влади народу. 

Народу, який здатен скерувати державу на творення, на збільшення своєї потужності, спадку, на захист своєї доброчесності, на припинення зла й нечестя. Щодня. І все це в головах, серцях та справах справжніх українців і кримчан 365 днів на рік. Тільки так ми маємо шанс дістати справжню свободу й незалежність, ставши щасливими володарями сильної, потужної і справедливої держави. Держави з демографією, що розвивається, здатної відновити географічну цілісність, набути духовної чистоти й морального задоволення на всі покоління.

Святом як індивідуально, так і для народу загалом є весь час, поки існує нація. Нація з чистою совістю. Чиста совість — це і є свято. Дай нам, Боже, на це завжди заслуговувати!».

Він підписався на дружньому прапорі на згадку про зустріч та розповів про важливість віри, традицій і людської гідності. У святковий день на підприємстві підняли кримськотатарські прапори, лунають привітання через загальну систему оповіщення. КП «Володимирський ринок» підтримує кримський народ і його прагнення до самореалізації щодо нації та незалежності від тимчасової окупації.

Последние Статьи
Володимирський ринок у часи Голодомору
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів лю ...»
26.11.2021    Просмотров: 7
“Червоний” рівень епідемічної небезпеки - що потрібно знати підприємцям та покупцям
На території регіонів, на яких установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково до об ...»
02.11.2021    Просмотров: 117
Гарбуз — осінній вітамінний делікатес
Осінь — сезон овочів, що багаті на вітаміни та мікроелементи. Сьогодні поговоримо про корисніст ...»
18.10.2021    Просмотров: 55