Перформанс — це одна з форм акціоністського мистецтва, де твором вважають дії митця, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу.

5 вересня 2021 року з 13:00 до 16:00 на другому поверсі критої частини Володимирського ринку вперше відбудеться перформанс Маріанни Маслової «Фарба. Папір. Прес».

 Цей захід є завершенням артвиставки графіки «30 видів Києва до 30-річчя Дня Незалежності України» та занюрює глядачів до світу авторського Друку. .

Перформанс — це одна з форм акціоністського мистецтва, де твором вважають дії митця, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. Перформанс Маріанни Маслової знайомить глядачів із друкарськими технологіями високого друку.

Саме так створювалися перші книжки та ілюстрації, створювали орнаменти на тканині, робили перші печатки в листах. Високий авторський друк - спосіб друку, де друковані елементи на формі розташовані вище пробільних, так, що при друці пробільні елементи не торкаються паперу. При контакті з папером для повного переходу фарби потрібен тиск. До винаходу друкарських машин для цього використовували Прес.

 

Високий друк можна зробити з різних основ - дерево, лінолеум, пластик, так як всі друковані елементи знаходять на одному рівні. Фарба наноситься валиком та друкується на папері, картоні, тканині. Попри стародавність технології, глибокий друк актуальний і нині. 

Художниця Маріанна Маслова покаже глядачам технологію високого друку в її сучасному виконанні. Для цього на другому поверсі встановлять друкарський прес та інше друкарське обладнання. Глядачі зможуть не тільки спостерігати за виготовленням відбитків, а й ставити запитання художниці та будуть мати нагоду залишити собі згадку про дуже незвичайну подію.

Нагадаємо, що впродовж цього тижня кияни та гості столиці зможуть подивитися артвиставку графіки «30 видів Києва до 30-річчя Дня Незалежності України».

Последние Статьи
Володимирський ринок у часи Голодомору
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів лю ...»
26.11.2021    Просмотров: 7
“Червоний” рівень епідемічної небезпеки - що потрібно знати підприємцям та покупцям
На території регіонів, на яких установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково до об ...»
02.11.2021    Просмотров: 117
Гарбуз — осінній вітамінний делікатес
Осінь — сезон овочів, що багаті на вітаміни та мікроелементи. Сьогодні поговоримо про корисніст ...»
18.10.2021    Просмотров: 55