При цьому обмеження «жовтої» зони не поширюватимуться, якщо 80% учасників, організаторів заходів або працівників закладів мають принаймні одне щеплення від COVID або негативний ПЛР або експрес-тест

встановити з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021р. «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

За результатами розгляду ініціативи Міністра охорони здоров’я України Ляшка В.К. щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення  COVID-19  на території України та з урахуванням обговорення Державна комісія вирішила:

1.Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co V-2»;

встановити з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021р. «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co V-2, на території всіх регіонів України;

запровадити на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Обов’язкові вимоги «жовтого» рівня епідемічної небезпеки

Залишаються обов’язковими вимогами носіння масок в закладах і громадському транспорті, а також дотримання дистанції в 1,5 метра.

Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;

Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами — мінімум 1,5 метри;

При цьому обмеження «жовтої» зони не поширюватимуться, якщо 80% учасників, організаторів заходів або працівників закладів мають принаймні одне щеплення від COVID або негативний ПЛР або експрес-тест (діє 72 години). Підтвердити вакцинацію можна буде за допомогою covid-сертифіката.

Водночас урядовці наголошують, що вакцинація на сьогодні є найефективнішим способом протидії COVID-19, і держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

Так, у Києві вакцинуватися можна у 22 центрах масової вакцинації: у Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, а також — у 21 міні-вакцинальному центрі у кожному районі.

Також центри масової вакцинації працюють у ТРЦ River Mall, що на Дніпровській набережній, 12, ТРЦ «Блокбастер Молл», що на проспекті Степана Бандери, 36, у ТРЦ Retroville та в «Епіцентрі» на Кільцевій. А в аеропорту «Бориспіль» закрили пункт вакцинації.

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41