Кавова насолода зранку — хороший настрій протягом дня

Кавовий ринок в Україні швидко розвивається. Згідно з Yasno Research & Consulting Group, в Україні щороку українці випивають понад 1,5 кг кави на особу.

29 вересня — Національний день кави

 

Кавовий ринок в Україні швидко розвивається. Згідно з Yasno Research & Consulting Group, в Україні щороку українці випивають понад 1,5 кг кави на особу. Це менше, ніж у країнах Європи, але більше, ніж у країнах близького зарубіжжя. У Києві щодня в кав’ярнях подають приблизно три мільйони чашок. Про каву та кавові тренди ми запитали в Юрія Тарасюка — власника проєкту DeCoupaGe Lavka Cafe.

 

— Які нові кавові тренди розвиваються в столиці сьогодні?

— Обсмаженням кави та зерном тепер нікого не здивуєш. У Києві багато кав’ярень, що пропонують різний продукт: натуральну каву різного ступеня обсмаження, каву з різними додатками, так звану авторську каву.

 

— Про яку цікаву каву з додатками можете розповісти?

— Кава з лавандою, з чорним індійським кардамоном та корицею, з червоним перцем та карамелізованою апельсиновою цедрою. Кава має набагато тонший смак та аромат, ніж вино. Смак кави залежить від технології виготовлення, стадій і температури обробки для формування відповідного смаку та аромату  кавового зерна. Усі смакові особливості кавового зерна постійно оцінюють на капінгах – кавових дегустаціях, що проходять стабільно та щорічно.

Візитівкою нашого бренду став напій- Кава з лавандою. Дружина після поїздки до Франції надихнулась на написання картини з лавандою. Саме з цієї роботи і почалась історія створення фірмового, ексклюзивного та унікального напою. Я - сомельє і багато знаю про вино. Але кава — це більш багатогранний продукт. Експериментуючи з обсмаженням та додатками, я створив власний рецепт виготовлення й запатентував його. Особливостями нашого напою є використання цвіту лаванди, безлактозного молоко та кави арабіки преміум класу середнього обсмаження.

Кава з лавандою — це про відпочинок та насолоду. Цей напій має своєрідну магію. Вперше про ексклюзивний напій споживачі дізнались на фестивалях ще у 2015 році. Ми продавали каву за принципом: подобається — платиш, не подобається — не платиш. Платили всі і повертались за черговою порцією. Після лавандової кави з’явились два інших напої: Кава по-українськи та Марокканська кава.

 

Кава по-українськи — це кава з апельсиновою цедрою, червоним перцем і медом. Саме червоний перець та мед широко використовують в українській кухні. Апельсин додає стійкого аромату й легкого присмаку. Звідси й назва напою.

Марокканська кава — це свіжообсмажена арабіка преміум класу зі східними додатками - чорним індійський кардамоном і паличкою кориці. Рекомендуємо куштувати напій з імбирними цукатами.

Щодо культури споживання кави, то варто зауважити, що кава добре смакує з різними солодощами й сирами.

Раджу спробувати моносорт Кенія із сиром халумі з м’ятою, що обсмажений на грилі. Сир брі з малиновим джемом смакує до Ефіопії, а пармезан з лавандово-апельсиновим конфітюром – до Бразилії Тріанголо.  

Кавова насолода зранку — хороший настрій протягом дня. Тішить те, що культура кави серед покупців зростає. Багато споживачів, замовляючи каву, використовують різне обладнання, дізнаються про ступені обсмаження, тип зерна. Багато хто намагається відтворити смак кави, як у кав’ярнях, дотримуючись відповідних технологій приготування. Ринок кави дуже різний і за ціновим сегментом, і за якістю сировини. Саме тому можна купувати каву за 180 грн, а можна і за 1000 грн. Щоб розрізняти якість кави, треба куштувати різні сорти кави: Special, Premium, дешеві сорти. Для кожного кава своя: вона бадьорить, дає насолоду, сповнює сил та натхнення.

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41