Для американської гості підприємці Володимирського ринку підготували смачну дегустацію

10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку завітала Йоганни Мендельсон-Форман

10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку  завітала Йоганни Мендельсон-Форман з чоловіком. Йоганна – провідна експертка з кулінарної дипломатії, гастродипломатії та соціальної гастрономії, ад’юнкт-професорка Школи міжнародної служби Американського університету, заслужена співробітниця Центру Стімпсона (Stimson Center), співзасновниця Social Gastronomy Movement, членкиня Ради з міжнародних відносин, об’єднання Les Dames d’Escoffier та правління Creative Learning та Earthspark International, авторка навчальної програми Conflict Cuisine: An Introduction to War and Peace Around the Dinner Table.

Для українських дипломатів Йоганна Мендельсон розробила авторський курс, в якому приділила увагу напряму та особливостям української гастрономічної культури, ролі національного брендингу та перспективним інструментам розвитку кулінарної дипломатії нашої країни. Проєкт реалізовано у співпраці з Американськими радами з міжнародної освіти в Україні та за підтримки Посольства США в Україні.

Джоанна — знаменитість у світовій гастрономії, її досвід – вражаючий. Вона часто бере участь у ТБ-програмах та медіапроєктах, її статті та дослідження були опубліковані у Wall Street Journal, Washington Post, Americas Quarterly, The Globalist та іншій міжнародній пресі.

Запросив до Володимирського ринку Йоганну Олексій Волков - президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму України. Він перекладав екскурсію на англійську мову.

Для американської гості підприємці Володимирського ринку підготували смачну дегустацію. Fresh fish пригостив смачною ікрою – червоною та жовтою, магазин Людмили «Місце для гурманів» - червоною рибою, яка обертала смачні оливки з грецького магазину.

Наша гостя скоштувала мариновані овочі та генеральське сало, смачні ковбаси Sachin mag, отримала у подарунок олію холодного віджиму та натуральний косметичний набір від Олія Фреш Сергія Токарського. Найскладніша та креативна роль дісталася шеф-кухарю Орому Закірову.

Він викладав смаколики ринку на розписні узбецькі тарілки з кафе «Памір» та створив смачні композиції, які здивували та сподобалися гостям. Двогодинна гастроекскурсія завершилася в кафе «Памір». Власниця кафе Гуля запропонувала гостям смачний узбецький логман. Володимирський ринок - смачне місце для зустрічі! Чекаємо на ринку Олексія Волкова та його гостей!

До нових зустрічей та смачних пригод!

 

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 43
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 28
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 41