Для американської гості підприємці Володимирського ринку підготували смачну дегустацію

10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку завітала Йоганни Мендельсон-Форман

10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку  завітала Йоганни Мендельсон-Форман з чоловіком. Йоганна – провідна експертка з кулінарної дипломатії, гастродипломатії та соціальної гастрономії, ад’юнкт-професорка Школи міжнародної служби Американського університету, заслужена співробітниця Центру Стімпсона (Stimson Center), співзасновниця Social Gastronomy Movement, членкиня Ради з міжнародних відносин, об’єднання Les Dames d’Escoffier та правління Creative Learning та Earthspark International, авторка навчальної програми Conflict Cuisine: An Introduction to War and Peace Around the Dinner Table.

Для українських дипломатів Йоганна Мендельсон розробила авторський курс, в якому приділила увагу напряму та особливостям української гастрономічної культури, ролі національного брендингу та перспективним інструментам розвитку кулінарної дипломатії нашої країни. Проєкт реалізовано у співпраці з Американськими радами з міжнародної освіти в Україні та за підтримки Посольства США в Україні.

Джоанна — знаменитість у світовій гастрономії, її досвід – вражаючий. Вона часто бере участь у ТБ-програмах та медіапроєктах, її статті та дослідження були опубліковані у Wall Street Journal, Washington Post, Americas Quarterly, The Globalist та іншій міжнародній пресі.

Запросив до Володимирського ринку Йоганну Олексій Волков - президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму України. Він перекладав екскурсію на англійську мову.

Для американської гості підприємці Володимирського ринку підготували смачну дегустацію. Fresh fish пригостив смачною ікрою – червоною та жовтою, магазин Людмили «Місце для гурманів» - червоною рибою, яка обертала смачні оливки з грецького магазину.

Наша гостя скоштувала мариновані овочі та генеральське сало, смачні ковбаси Sachin mag, отримала у подарунок олію холодного віджиму та натуральний косметичний набір від Олія Фреш Сергія Токарського. Найскладніша та креативна роль дісталася шеф-кухарю Орому Закірову.

Він викладав смаколики ринку на розписні узбецькі тарілки з кафе «Памір» та створив смачні композиції, які здивували та сподобалися гостям. Двогодинна гастроекскурсія завершилася в кафе «Памір». Власниця кафе Гуля запропонувала гостям смачний узбецький логман. Володимирський ринок - смачне місце для зустрічі! Чекаємо на ринку Олексія Волкова та його гостей!

До нових зустрічей та смачних пригод!

 

Последние Статьи
Гарбуз — осінній вітамінний делікатес
Осінь — сезон овочів, що багаті на вітаміни та мікроелементи. Сьогодні поговоримо про корисніст ...»
18.10.2021    Просмотров: 44
Експертка з гастродипломатії Йоганна Мендельсон-Форман на Володимирському ринку
10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку  завітала Йоганни Мендельсон-Ф ...»
12.10.2021    Просмотров: 65
Авторська кава: сучасні українські тренди
29 вересня — Національний день кави   Кавовий ринок в Україні швидко розвивається. Згідно ...»
29.09.2021    Просмотров: 73