Незважаючи на карантин, кияни та гості столиці можуть цікаво відпочити, насолодитися культурною спадщиною та дізнатися про самобутні традиції Київщини.

З кінця листопада у закладах Києва з’явилася карта еногастрономічних маршрутів «Дороги вина та смаку Київщини»

З кінця листопада у закладах Києва з’явилася карта еногастрономічних маршрутів «Дороги вина та смаку Київщини». Карта еногастрономічного туристичного маршруту  створена за ініціативи управління туризму Київської обласної державної адміністрації та експертному супроводі громадської спілки "Національна еногастрономічна мережа "Дороги вина та смаку України"

 

З приводу енгастрономічної карти та київських туристичних цікавинок. попросили розповісти Анну Куценко начальницю управління туризму Київської обласної державної адміністрації.

  • Чому маршрути називаються еногастрономічними?
  • «Eno» – це латинське слово що означає вино, «gastronomy» – «культура вживання їжі». Розуміння гармонії їжі та напоїв, саме це означає слово еногастрономічний.

 

  • Розкажіть де можна побачити карти?

  • Карти еногастрономічних маршрутів «Дороги вина та смаку Київщини» розташовані на кожному туристичному об’єкті, що входить до спілки. Саме в Києві ви можете побачити карту в ресторанах «Глек», «Остання барикада», Klukva & Brukva, ресторан-салон «Канапа», Володимирський ринок. В Київській області карта буде розташована у кожного учасника дороги, зараз це понад 30 локацій.

  • Що ви можете розповісти про туристичні локації Київщини?

На перший вигляд всі вони різні, але об’єднані українською культурою та любов’ю до своєї київської землі. Хочеться відзначити локацію маршруту - меморіальний музей видатної української художниці Катерини Білокур. Цей музей увійшов у Яготинський напрямок еногастрономічного маршруту Київщини

7 грудня виповнилося 121 рік з дня народження видатної української художниці-селянки Катерини Білокур, роботами якої захоплювався увесь світ. Пабло Пікассо називав роботи Катерини геніальними, і що київська художниця малювала квіти неземної краси. Незважаючи на талант та світове визнання, Катерині Білокур довелося усе життя боротися за свої жіночі права щодо творчості, освіти та можливості йти своїм призначенням. Щодо київських смаколиків, то гурманам рекомендую смачні фермерські продукти Київщини: козина ферма Zinka, кулябівська садиба «Щасливої долі», медоварня «Медовий Спас». Для сімейного відпочинку на новорічні свята еко-парк Ясногородка, озеро Михайлина, майстерня Perekhrest-Ceramic, фортеця Гетьмана. Локації всі різноманітні, і будь-який турист може обрати дозвілля на будь-який смак та гаманець.

Закінчуючи розмову хочеться звернути увагу, що незважаючи на карантин, кияни та гості столиці можуть цікаво відпочити, насолодитися культурною спадщиною та дізнатися про самобутні традиції Київщини.  

 

Последние Статьи
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік
Звіт про управління комунального підприємства "Володимирський ринок" за 2021 рік ...»
24.05.2022    Просмотров: 24
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2021 рік
   1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємств ...»
24.05.2022    Просмотров: 12
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
17.05.2022    Просмотров: 21