20 лютого згадуємо трагічну сторінку в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні

Схиляємо голови перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом

                                                                                  

З 17 лютого до 20 березня на Михайлівській площі, проходитиме вуличний виставковий проект «Євромайдан у Донецьку: історія боротьби за гідність».

18 лютого о 13:00 відбудеться вручення пам’ятних відзнак Київської міської державної адміністрації постраждалим та учасникам Революції Гідності.

18 лютого із 20:00 до 21:00 пройде «Хода пам’яті» за маршрутом: Михайлівська площа – вул. Трьохсвятительська – Європейська площа – вул. Грушевського – Кріпосний провулок – вул. Інститутська – Алея Героїв Небесної Сотні.

18 лютого із 11:00 до 13:00 пройде щорічна акція «Ангели Пам’яті» на згадку про загиблих під час Революції Гідності на Алеї Героїв Небесної Сотні (біля мосту).

Із 18 лютого до 20 березня триватиме документальна виставка «Справи Майдану: на шляху до правосуддя та історії» на Алеї Героїв Небесної Сотні (біля мосту).

20 лютого з 10:00 до 12:00 відбудеться Церемоніал вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого упродовж дня триватиме комеморативна інсталяція «Місця гідності» на Алеї Героїв Небесної Сотні (на місцях загибелі Героїв).

20 лютого із 19:00 до 23:00 на Майдані Незалежності та Алеї Героїв Небесної Сотні проходитиме світлова інсталяція «Промені Гідності» з аудіосупроводом музики Романа Коляди.

Із 16 лютого до 15 серпня на Майдані Незалежності триватиме вулична виставка «Мальована історія Майдану» – графічного роману-виставки про Революцію Гідності.

20 лютого з 16:00 до 18:00 на Майдані Незалежності відбудеться захід «Вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Із 16 до 28 лютого в міській бібліотеці «Молода гвардія» триватиме книжкова виставка «Історія революції зблизька».

Последние Статьи