З 5 по 7 лютого 2020 року в Міжнародному виставковому центрі відбудеться весняний Міжнародний Фестиваль моди Kiev Fashion.

З 5 по 7 лютого 2020 року в Міжнародному виставковому центрі відбудеться весняний Міжнародний Фестиваль моди Kiev Fashion

З 5 по 7 лютого 2020 року в Міжнародному виставковому центрі відбудеться весняний Міжнародний Фестиваль моди Kiev Fashion.

На виставці приймуть участь 284 виробника одягу з 10 країн, в тому числі: з Індії, Іспанії, Туреччини, Франції, Польщі, Китаю, Латвії, Літви, Беларусії. Протягом трьох днів підприємці зможуть безкоштовно ознайомитися з новими колекціями верхнього та спортивного одягу, нижньої білизни та аксесуарів, стильними костюмами та сукнями, дизайнерськими сумками ручної роботи, познайомитися з представниками та знайти нових бізнес-партнерів.

Протягом заходу в спікер-зоні відбудуться майстер-класи та семінари з нових технологій продажу одягу та поширення бренду, використання в бізнесі таргетингу та мережі Facebook, спілкування з представником платформи Rosetka щодо використання маркплейс. 

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 178
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 73
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 287