З початком пандемії в повсякденне життя українців увійшли різноманітті заходи по дезінфекції

Для Володимирського ринку дезінфекційні заходи є вкрай важливими, тому що всі процеси, що відбуваються на підприємстві, пов’язані з людьми: підприємці-продавці, їх партнери, покупці та гості столиці.

З початком пандемії в повсякденне життя українців увійшли різноманітті заходи по дезінфекції, починаючи з обробки рук людини, особистих речей та предметів загального користування, до обеззараження приміщень, доріг та транспортних засобів.

Процес дезінфекції, як профілактичний засіб, що передбачений як протидія поширенню вірусів та мікробів, був запроваджений в 1867 році Джозефом Лістером. За 150 років дезінфекційні речовини змінювалися, тому що людство бажало не тільки захиститися від мікроорганізмів, але й зробити це з мінімальним побічним ефектом на здоров’я людини.

Перевірений часом та універсальний за дією дезінфектор на основі хлорнуватистої кислоти став корисним для проведення дезінфекційних заходів у теперішній час. Один з таких антисептиків -є антисептик Sterilox. Sterilox - це водний розчин хлорнуватистої кислоти, що знищує більшість бактерій, вірусів та грибків. Хлорнуватиста кислота вперше була виготовлена у 1834 році французьким хіміком Баларом. Використання її як антисептика почалося з 1915 року у шпиталях для обробки ран військових.

Sterilox не містить небезпечних хімічних речовин, не викликає алергії, тому антисептичний засіб можна наносити на шкіру, слизові тканини людини, навіть у разі попадання усередину організму засіб не несе шкідливої дії.

Хлорнуватиста кислота універсально використовується і як антисептик, і як дезінфектор, тобто нею обробляють предмети, приміщення та тіло людини. Широкий спектр дії на мікроорганізми та її мінімально негативний вплив на організм людини дозволили виготовляти водні розчини, які можливо ефективно використовувати в різноманітних заходах дезінфекції у різноманітному обладнанні.

Представник української компанії ТОВ «Амілак стерілокс Україна», що є ексклюзивний дистриб’ютором виробника дезінфектору на основі хлорнуватистої кислоти розповів про новітні технології дезінфекції та спектр використання активної речовини: «Ми знаходимося на Володимирському ринку. Це торгове підприємство, де кожного дня перебуває велика кількість людей. Для Володимирського ринку дезінфекційні заходи є вкрай важливими, тому що всі процеси, що відбуваються на підприємстві, пов’язані з людьми: підприємці-продавці, їх партнери, покупці та гості столиці. 

На території ринку ми покажемо основні дезінфекційні заходи, що рекомендує проводити Міністерство Охорони Здоров’я України з використанням новітнього обладнання, що дозволяє тримати бактеріологічний стан підприємства у відповідній нормі».

Самий поширений захід, що виконує кожна людина протягом дня – це дезінфекція рук та інших частин тіла. Зараз пропонується велика кількість різноманітних пристроїв для спрямованого розбризкування рідини як для громадського користування, так і для особистого. Наша помічниця покаже використання безконтактного сенсорного дезінфектору для рук з антисептиком на основі хлорнуватистої кислоти.

На торговельних територіях кожні три години повинно проводитися дезінфекція контактних поверхонь, приміщень. Виконувати ці заходи можливо за допомогою класичного спрею. Дезінфікуюча рідина не тільки вбиває віруси та мікроби, вона видаляє запахи. та бруд. Тому підходить для обробки та дезінфекції автотранспорту. Аерозольний генератор «холодного туману» за лічені хвилини обробляє значні об’єми.

Одяг, особисті речі людини можуть переносити безліч мікроорганізмів, тому їх обробка дуже важлива. Цю процедуру можливо провести з легкістю за допомогою туманодіючої рамки РД-8.

 

Sterilox - це засіб, який задовольняє всім вимогам стерилізації. Посилений контроль за рівнем мікробів та біоплівки забезпечує впевненість в тому, що підприємці та покупці знаходяться в безпеці та можуть спокійно робити покупки в період карантину.

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 178
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 73
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 287