Українські артисти привітали Київ та містян зі святом.

День Києва — улюблене свято містян та гостей столиці.

День Києва — улюблене свято містян та гостей столиці. У день святкування газета «Вечірній Київ» завітала до Палацу «Україна» та передає щирі привітання відомих українських митців улюбленому місту й киянам.

Брати Яремчуки — українські естрадні співаки, музиканти, народні артисти України.

Дмитро Яремчук: «Це таке гарне свято, нарешті зацвіли каштани, нарешті все квітне та буяє. Тепло прийшло, і хочеться побажати, щоб у душу кожного киянина та його родини прийшло все це саме, тільки помножено на хороший настрій, на здоров’я та на удачу. У мене дуже просте побажання — міцного здоров’я. А ще бажаю не втрачати надію, окриленості та запалу і, звичайно, залишатися добрими, гарними привітними людьми, тому що столиця це зобов’язує. Київ — обличчя країни, обличчя нації, і цим усе сказано».

Назарій Яремчук: «Хочеться побажати, щоб святковий настрій переважав над іншими настроями. Щоб життя всіх налагоджувалося, щоб кияни відчували, що вони мешкають у столиці. Київ — зразкове місто. Це місто, на яке повинні рівнятися всі міста, щоб завжди хотілося в ньому перебувати, нікуди не виїжджати, тобто щоб воно мало статус “міста в паркуˮ. Щоб і повітря було чисте, і люди — доброзичливі. Щоб культурне життя пробуджувалося».

Павло Дворський, український естрадний співак (тенор) та композитор, народний артист України: «Уся наша родина Дворських щиро вітає кожного киянина, кожну дитину, кожного ветерана із цим прекрасним святом: здоров’я вам, злагоди, добра, щастя, творчого натхнення на многая і благая літа. Ми вас любимо, пишаємося вами й хочемо побажати вам віри, надії та любові в кожну родину. Зі святом!».

Тетяна Піскарьова, українська співачка, композиторка, заслужена артистка України: «Я приїхала сюди багато років тому з Кривого Рогу. З першої секунди тут і дотепер я киянка, Київ дав мені змогу стати для нього своєю, я відчуваю, що це найкраще місто у світі. Рідне місто — Кривий Ріг, а найкраще — Київ. Щодня о шостій ранку я прокидаюся, дивлюся на сонний Київ — і я щаслива, що є його частиною. Вітаю з Днем Києва всіх киян!».

Микола Свидюк, український композитор, співак, народний артист України: «Вітаю киян, вітаю чарівних киянок, вітаю всіх-всіх, хто мешкає в цьому місті. Я сьогодні гість і маю честь передати свій палкий привіт до дня народження чудового міста, столиці нашої держави — славетного Києва. Передаю привіт від усієї Одеси. Що побажати киянкам і киянам мовою оригіналу? Милі, чарівні киянки, як кажуть у нас в Одесі, будьте щасливі за кожної нагоди. А киянам хочу сказати таке: будьте здорові! І дуже вас прошу: не підведіть. З любов’ю — ваш Микола Свидюк».

Іво Бобул, український співак (баритон), композитор, педагог, народний артист України: «Що можна побажати нашим дорогим киянам? Щоб вони були веселі, щоб жили в достатку, щоб вулиці ремонтувалися, щоб карантин закінчився. Києву процвітання».

Павло Зібров, український естрадний співак (баритон), композитор, народний артист України: «Рідний Києве! Я вітаю всіх киян, гостей міста, усіх, хто буде цими днями в Києві. Столиця вас гостинно зустріне в будь-який час, у будь-яку погоду, але сьогодні вона розкриває свої теплі обійми особливо й усіх вас прийме. Навіть якщо дощ ітиме чи буде холодно й вітряно, Київ та кияни вам гарантують хороший настрій».

Світлана Весна, українська співачка, ведуча телевізійних програм і концертів: «Я щиро вітаю наше найкраще у світі місто Київ із днем народження! Бажаю процвітання та натхнення. Хочу, щоб люди, які живуть у самому місті, завжди були щасливими, позитивними й головне — щоб любили та поважали одне одного, були єдині, бо в єдності наша сила, у єдності сила українського народу. І бажаю, щоб столиця України завжди процвітала».

Последние Статьи
Історія свята Соборності України
Оформлення соборності відбулося в Києві 22 січня, в першу річницю проголошення ІУ Універсалу. Цен ...»
21.01.2022    Просмотров: 22
Де у Києві пірнати в ополонку: локація та адреси
Адреси локацій: Зона відпочинку «Дитяча», Дніпровський район, р. Дніпро, Венеціанський острів; ...»
18.01.2022    Просмотров: 65
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
Розрахункова відомість заробітної плати за грудень 2021р. ...»
17.01.2022    Просмотров: 31