Для американської гості підприємці Володимирського ринку підготували смачну дегустацію

10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку завітала Йоганни Мендельсон-Форман

10 жовтня на англомовну гастроекскурсію до Володимирського ринку  завітала Йоганни Мендельсон-Форман з чоловіком. Йоганна – провідна експертка з кулінарної дипломатії, гастродипломатії та соціальної гастрономії, ад’юнкт-професорка Школи міжнародної служби Американського університету, заслужена співробітниця Центру Стімпсона (Stimson Center), співзасновниця Social Gastronomy Movement, членкиня Ради з міжнародних відносин, об’єднання Les Dames d’Escoffier та правління Creative Learning та Earthspark International, авторка навчальної програми Conflict Cuisine: An Introduction to War and Peace Around the Dinner Table.

Для українських дипломатів Йоганна Мендельсон розробила авторський курс, в якому приділила увагу напряму та особливостям української гастрономічної культури, ролі національного брендингу та перспективним інструментам розвитку кулінарної дипломатії нашої країни. Проєкт реалізовано у співпраці з Американськими радами з міжнародної освіти в Україні та за підтримки Посольства США в Україні.

Джоанна — знаменитість у світовій гастрономії, її досвід – вражаючий. Вона часто бере участь у ТБ-програмах та медіапроєктах, її статті та дослідження були опубліковані у Wall Street Journal, Washington Post, Americas Quarterly, The Globalist та іншій міжнародній пресі.

Запросив до Володимирського ринку Йоганну Олексій Волков - президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму України. Він перекладав екскурсію на англійську мову.

Для американської гості підприємці Володимирського ринку підготували смачну дегустацію. Fresh fish пригостив смачною ікрою – червоною та жовтою, магазин Людмили «Місце для гурманів» - червоною рибою, яка обертала смачні оливки з грецького магазину.

Наша гостя скоштувала мариновані овочі та генеральське сало, смачні ковбаси Sachin mag, отримала у подарунок олію холодного віджиму та натуральний косметичний набір від Олія Фреш Сергія Токарського. Найскладніша та креативна роль дісталася шеф-кухарю Орому Закірову.

Він викладав смаколики ринку на розписні узбецькі тарілки з кафе «Памір» та створив смачні композиції, які здивували та сподобалися гостям. Двогодинна гастроекскурсія завершилася в кафе «Памір». Власниця кафе Гуля запропонувала гостям смачний узбецький логман. Володимирський ринок - смачне місце для зустрічі! Чекаємо на ринку Олексія Волкова та його гостей!

До нових зустрічей та смачних пригод!

 

Последние Статьи
Історія свята Соборності України
Оформлення соборності відбулося в Києві 22 січня, в першу річницю проголошення ІУ Універсалу. Цен ...»
21.01.2022    Просмотров: 22
Де у Києві пірнати в ополонку: локація та адреси
Адреси локацій: Зона відпочинку «Дитяча», Дніпровський район, р. Дніпро, Венеціанський острів; ...»
18.01.2022    Просмотров: 65
ПРО СТРУКТУРУ, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ, ВИНАГОРОДИ, ДОДАТКОВОГО БЛАГА КЕРІВНИКА ТА ЗАСТУПНИКА КП "ВОЛОДИМИРСЬКИЙ РИНОК"
Розрахункова відомість заробітної плати за грудень 2021р. ...»
17.01.2022    Просмотров: 31