Результатами процедури є розгладження та подовження ефекту вирівнювання волосся, збереження об’єму коренів.

Час подбати про здоров’я свого волосся.

Закінчується літо — пора спекотної погоди та водних розваг. Час подбати про здоров’я свого волосся. Сьогодні ми розповімо про дві косметичні процедури, а саме ботокс для волосся та кератин.

Для початку ознайомимо вас із фірмою Inoar. Inoar — це всесвітньо відомий бразильський бренд. Компанія пропонує професійну та домашню лінії косметики для волосся преміум-класу. Основний напрям — продукція для кератинового вирівнювання волосся й подальшого догляду за ним. Марка цього кератину заснована в 1980-х роках та названа на честь її засновниці Іносенсії Маноель. Компанія широко відома в багатьох країнах Європи, США та СНД.

Дізнаймося більше про процедуру. Що таке ботокс для волосся? Ця процедура є комплексом для покращення їхнього вигляду. Результатами процедури виробник називає таке: розгладження та подовження ефекту вирівнювання волосся, збереження об’єму коренів. За офіційною інформацією компанії, оновлений склад комплексу дає подвійний ефект зволоження та відновлення волосся.

У Boto Hair збільшився відсотковий вміст колагену, який зміцнює кутикулу, щільно закриваючи її. Також до складу додалися компоненти: протеїни сої, пшениці й шовку, що живлять і зволожують волосся по всій довжині. У Boto Hair використовується гідролізована молекула кератину, що закриває навіть найдрібніші пошкодження в структурі волосся.

Але, як у будь-якої процедури, у ботоксу є протипоказання. Якщо ви вагітна, перебуваєте в періоді лактації, не досягли 18 років, схильні до алергії чи маєте підвищену чутливість до компонентів, то компанія не рекомендує проходити процедуру. Але інформація виробника не є тільки керівництвом до дії. У мережі є багато сайтів, які спеціалізуються на відгуках користувачів тій чи іншій продукції, швидкий перегляд яких свідчить, що багато клієнток, які замовляють процедуру ботокса, тривалий час фарбували волосся, що погіршило їхній стан. Насамперед ознайомимося з негативними коментарями.

По-перше, багаторазові процедури можуть негативно вплинути на стан волосся, тому що до складу комплексу хоча й у невеликій кількості, але входить формальдегід. Ефект від процедури та задоволення клієнток здебільшого залежить від стану волосся та попередніх процедур (мелірування, фарбування, хімія). Власниці рідкого натурального волосся, густого жорсткого волосся менше задоволенні процедурою, ніж власниці схильного до кучерявості, легкого та пористого волосся. Серед негативних відгуків трапляються такі: «Мені не підійшла це процедура, тому що волосся стало неначе меншим, висить (але досить пряме, непотрібно дуже витягати). Волосся неначе завжди покрите олією, стає брудним дуже швидко».

Проте процедура має багато добрих відгуків. Наприклад: «Волосся має гарний вигляд, не потребує постійного укладання праскою, наповнюється блиском та живим кольором, вирівнюється».

Якщо ви теж потребуєте догляду за волоссям, проконсультуйтеся в нашому салоні краси на Володимирському ринку, другий поверх, Павільйон 22. Наталія проконсультує вас та за відсутності протипоказань виконає процедуру ботоксу, що зробить ваше волосся доглянутим та красивим.

Последние Статьи
Інформаційний блог «Розумний споживач» сумісно з  інтернет- сайтом "Вечірній Київ"
У лютому КП «Володимирський ринок» на сторінках «Вечірнього Києва» починає випускати інформаційний б ...»
18.02.2021    Просмотров: 14
Київські історії кохання до Дня святого Валентина
Розглядаючи маленькі листівки-валентинки, що прийшли к нам з Європи, мимоволі згадуєш строки з листі ...»
12.02.2021    Просмотров: 43
25 січня в 00:00 год. в Україні закінчується дія зимових карантинних обмежень
Нагадуємо, що з 00 годин 00 хв. 25 січня 2021 р. в Україні перестає діяти зимові карантинні обме ...»
22.01.2021    Просмотров: 169