різноманіття смачних виробів до свята

традиційна україніська паска та італійські панетоне

Солодка паска — один із прадавніх символів воскресіння Христа. Цього року до головного християнського свята на Володимирському ринку представлено паски на будь-який смак. Розповімо про деякі з них.

Соціальний гастроном пропонує своїм покупцям паски пекарні «Столичний кондитер».

Продукція цього виробника приваблює покупців своїми смачними візерунками: червоні маки з розп’яттям, ніжні квіткові букети, розсипи цукатів та горіхів, немов коштовностей. Тісто пасок ніжне сиркове або легке бісквітне, оздоблене різноманітними цукатами та горіхами.

Інша Великодня новинка соціального гастронома є продукція компанії «Мілльвілль». Ця компанія відома киянам із 2007 року. У магазині можна скуштувати відомий італійський панетоне — традиційний міланський пиріг, представлений пекарями «Мілльвілль».

Ця паска не містить дріжджів. Звертаємо увагу, що до її складу входять різні фрукти й горіхи: ківі, черешня, лимон, апельсин, чорнослив, волоський горіх, родзинки, мигдаль, курага, банан і журавлина. Пиріг є аналогом слов’янської паски через велику схожість рецептів та зовнішнього вигляду. Панетоне походить ще з часів Римської імперії. Древні римляни підсолоджували звичайний дріжджовий хліб медом та додавали в нього цукати й горіхи.

Підприємці Володимирського ринку також запропонують гурманам справжню італійську випічку компанії Bauli, визнаного європейського лідера у приготуванні святкових кексів пандоро, панетоне й круасанів преміум якості. Компанія заснована1922 року й до сьогодні використовує старовинні рецепти приготування легендарних італійських різдвяних і пасхальних кексів Milanese Panettone.

Рецепт Pandoro di Verona був відомий із часів Венеціанської республіки. Офіційна дата його створення — 1884 рік. Саме тоді відомий кондитер із Верони зареєстрував свій диво-пиріг, що мав форму зірки. До його складу входила велика кількість вершкового масла, а прикрашала його смачна скоринка із цукрової глазурі.

Великодня паска Balocco la Colomba Classic випікається у вигляді хреста. Її тісто легке та повітряне з апельсиновими цукатами. Зверху паска прикрашена мигдалем. До складу Balocco Panettone Classico міланські пекарі додають лимонні та апельсинові цукати, родзинки й шоколад.

Запрошуємо всіх на Володимирський ринок!

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 178
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 73
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 287