Чорна ікра на Володимирському ринку

Чорна ікра на Володимирському ринку

Володимирський ринок починає святкування Великодня. Наш ринок завжди дивує уявлення покупців. Сьогодні Саммід, що є власником магазину «У Самміда» проводить дегустацію чорної ікри. Цей елітний продукт, що завозиться до Володимирського ринку із Азербайджану є дуже корисним. як для дорослих, так і для дітей.

Ікра є рідкісним натуральним продуктом, який є безцінним для здоров'я людини. Відомо, що існує 3 види чорної ікри: білуги, севрюжача та осетрова. Крім того, чорна ікра поділяється за способом обробки на зернисту, паюсну і ястичну. Ікринки першої легко розділяються один від одного, при цьому використовується відбірна і зріла ікра, яка визнана найціннішою. Паюсна чорна ікра - це пюре з жирних сортів севрюги, іноді в суміші з осетровою. А ястична так і називається, тому що засолюється прямо в плівці (ястику) і є ікрою, яка використовується з гіршої частини улову.

Корисні властивості чорної ікри були відомі ще у давнину, коли знахарі використали її в рецептах народної медицини. З часом попит на цей продукт почав зростати, у зв'язку з чим збільшувалися і масштаби вилову риб.

До речі, існує думка, що користь чорної ікри куди вище, ніж червоною, проте ця помилка. Насправді все куди прозаїчніше, оскільки ікра осетрових і лососевих має практично однакову харчову цінність. Єдина різниця - здобич ікри. Візьмемо, приміром, осетрову ікру. Отримують її тільки від дорослого осетра, вік якого має бути не менше п'ятнадцяти років. Поза сумнівом, користь чорної ікри для здоров'я людини очевидна, оскільки до складу цього дару моря входить цілий ряд вітамінів, макро та мікроелементів.

Окрім вітамінів B, C, PP, E, чорна ікра містить і вітамін D, якого немає в червоній ікрі. Він грає дуже важливу роль, оскільки регулює процес засвоєння кальцію в організмі, тим самим робить найважливіший вплив на правильне формування кісткової тканини. Тому можна зробити висновок, що дітей годують цим делікатесом недаремно. Мінерали і мікроелементи також є присутніми в чорній ікрі в надлишку. Кожен несе свою користь: наприклад, калій для серця, фосфор для мозку, залізо для крові, магній для підтримки життєвого тонусу. У чорній ікрі, як і практично у будь-кому другом морському продукті, багато йоду, а також необхідних організму насичених жирних кислот типу омега- 3, які сприяють процесу схуднення, тому при помірному вживанні цього продукту ви не зайвий.

Варто згадати про користь чорної ікри перед важкою нарадою або складним іспитом, оскільки це відмінне джерело повноцінних білків та лецитинів, сама по собі ікра є чудовим природним біостимулятором.

Зовсім нещодавно, цілющі і корисні властивості чорної ікри стали застосовувати і в області косметології. Науково доведено, що завдяки поживним властивостям чорної ікри збережуться молодість шкіри, а також блиск і густина волосся. Маючи стимулюючу дію, ця косметика рекомендується жінкам після 35 років. Але за рахунок великої дорожнечі інгредієнтів косметика на основі чорної ікри випускається лише декількома іменитими світовими брендами.

Запрошуємо всіх на Володимирський ринок. Відкрийте для себе делікатеси з Каспію!

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 179
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 73
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 287