Розповімо яку олію і для чого можливо використовувати споживачу

Виготовлення рослинної олії відбувається трьома основними способами: пресуванням, центрифугуванням та екстракцією органічними розчинниками.

Рослинна олія – продукт, який широко використовується в стравах української кухні. Вона служить заправкою для салату. На олії смажать різноманітні продукти: рибу, м’ясо та овочі. Вона - інгредієнт для різних видів тіста. Виготовлення рослинної олії відбувається трьома основними способами: пресуванням, центрифугуванням та екстракцією органічними розчинниками.

Вид та спосіб отримання олії впливає на цілющі якості продукту та на спосіб вживання для людини. Розповімо яку олію і для чого можливо використовувати споживачу.

Пресування - самий старий та безпечний для людини спосіб отримання олії. Його використовували у давнину для виготовлення продукту з олійної сировини застосовуючи каміння та чаші. Рослинна олія в середні віки стає обов'язковою складовою південної кухні.

 

У 1716 році в Англії був зареєстрований патент на отримання соняшникової олії, де жом олійниць пристосовувалися до водяних млинів, сила води, що обертала жорна, також приводила в дію прес для вироблення олії.

В ході такого виготовлення рослинної олії сировина тільки очищувалася та подрібнювалася, а потім вирушала під прес. Вихід продукту був скромним: всього 30-35%. Пройшло багато часу, але простий процес не змінився і вважається найбільш безпечним для людини. При такому виробництві олії не допускається контакту продукту з металом та температура підігріву сировини не перевершує 20.

Зберігається така олія пів року і продукт не повинен контактувати зі світлом. Адже сонячні промені, висока температура, метал і кисень призводять до втрати більшості корисних властивостей. Досі це єдиний спосіб, який дозволяє отримати олію при збереженні 100% корисних речовин насіння та горіхів. Використовувати таку олію можна для салатів, її додають в каші та інші холодні страви. Підігрівати таку олію  не рекомендують, тому що можливо втратити корисні речовини.

Другий спосіб виготовлення олії – є холодний віджим. Для нього використовують шнековий прес - пристрій, схожий на м'ясорубку. Усередині пресу знаходиться шнековий вал, який створює тиск на стінки камери.

Завдяки чому відбувається сильне віджимання олії з сировини, що переробляється. Усе це робиться автоматично. Сировина поступає в зеерну секцію, де і відбувається віджимання олії. Кінцевий продукт зливається через отвори. Після виготовлення олії залишаються продукти переробки - макуха. В процесі виготовлення температура піднімається до 60 С, що веде до часткової втрати корисних речовин в готовій олії. Така олія не призначена для смаження, так як при високій температурі вона виділяє канцерогени.

Третій спосіб вироблення олії, з якими ми стикаємося на кожному кроці, є метод екстрагування. За допомогою цього методу досягається максимальні об'єми кінцевого продукту на виході, тому така олія сама дешева. Рослинна олія, що виробляється таким чином, має назву рафінованою. Насіння та горіхи обробляються розчинником - у більшості випадків це гексан (складова частина бензину) – при цьому способі сировину нагрівають до температури 100-110 С. Потім гексан випаровується в дистиляторах - а з ним і частка корисних речовин, що ще залишилися в олії. Щоб остаточно очистити продукт від розчинника, суміш пропускають через гарячу воду - гідратують - і нейтралізують лугом. У результаті виходить дуже велика кількість дешевої олії, яка позбавлена великої частки корисних речовин. На такій олії можливо жарити та використовувати її при високих температурах, вона довго зберігається.

Зміна технології виготовлення рослинної олії змінює кінцевий продукт та впливає на його склад та формує її ціну. Знаючи технологію виготовлення рослинної олії споживач може розумно обрати продукт для своїх потреб, максимально використовуючи його цілющі властивості.

Последние Статьи
Володимирський ринок став локацією для багатосерійного проекту «Слід»
                 В кінці липня цього року Володимирськи ...»
15.09.2020    Просмотров: 178
Стихійна торгівля – Не стихійні прибутки за небезпечний товар
 КП «Володимирський ринок» завжди славився якісними товарами. Продукти харчування, що виглядают ...»
09.09.2020    Просмотров: 73
Фінансова звітність КП "Володимирський ринок" за 2019 рік
  1. Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності комунального підприємства "Вол ...»
17.07.2020    Просмотров: 287