Новини від ринку

14
серпня
2019
blog

Медовий спас

            Спасами у народі називають три свята, які пов’язані з Христом: , Свято Преображення Господнього, Перенесення з Едеси до Константинополя нерукотворного образу Ісуса Христа.          З медового Спасу починається Успенський піст. В цей день Церков згадує три религійні історичні події: Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці та пам'ять Старозавіт..

Детальніше
12
серпня
2019
blog

Успенський піст

З 14 серпня починається Успенській піст. Цей піст є невеликим за розміром бо продовжується дві неділі, але по обмеженню в їжі нагадує Великий піст. Піст встановлено на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Згадаємо історію виникнення посту. Після Воскресіння Христового Божа Матір перебувала з учнями. Вони раділи Її постійному благословенню. Від Неї сходила благодать і сила, тому учням було легко та радісно з Нею. Одного разу Архангел Гавриїл приніс Божої Матері райську гілку і звістк..

Детальніше
9
липня
2019
blog

Чорниця -що потрібно знати покупцю

Почався липень місяць, і на прилавках магазинів та на базарах з’явилася чудо-ягода чорниця. Про її цілющі якості написано багато статей та вона входить до складу багатьох лікарських препаратів і біоактивних добавок. Оглянемо основні корисні властивості цієї ягоди. Ця ягода є низькокалорійною з невисоким процентом цукру та значною кількістю вітамінів і мінеральних речовин. Діабетикам чорниця допоможе знизити цукор. Для людей, що потрапили під радіоактивній вплив, вживання ягід буде ..

Детальніше
3
липня
2019
blog

Макіївський Махан на Володимирському ринку

Ковбаса Махан є одним з делікатесів, що виробляються з конини. Це середньоазіатська традиційна національна страва. Вона оповито різноманітними легендами, не випадково у тевтонів страва подавалася під час окультних церемоній. Шанувальники справжнього махана знають, що його виробництво вимагає багато ручної праці та виготовляється з м’яса коней, яких спеціально вирощують і заздалегідь посилено відгодовують, щоб вони були дорідними та мали полив жиру. Туші тяглових тварин не використовуються..

Детальніше
25
червня
2019
blog

Конституція - важливіший документ щодо прав і свобод громадян України

28 червня відзначається державне свято – День конституції України. Основний Закон держави був прийнятий 28 червня 1996 року депутатами 5-й сесії Верховної Ради 2-го скликання. Його розробка почалася при першому президентові України, але документ не був прийнятий із-за розбіжностей у порозумінні щодо державної символіки, української мови, приватної власності. Саме тому у 1996 році була створена спеціальна парламентська комісія під керівництвом депутата Михайла Сироти. 27 червня почався роз..

Детальніше
24
червня
2019
blog

Закон України «Про забезпечення функціонування української мови»

Юридичне управління апарату виконавчого органу київської міської ради інформує про те. що верховною Радою України 25 квітня 2019 року прийнято Закон України  «Про забезпечення функціонування української мови», який набирає чинності 16 липня 2019 року. Відтак, Законом зокрема передбачено, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська. Закон регулює функціонування і застосування української мови як держаної у сферах суспільного життя, визначених Законом, на всій території..

Детальніше
20
травня
2019
blog

Громадський бюджет. Інструкція до реєстрації

З 15 травня 2019 року починається голосування за соціальні проекти міста Києва. Цього року подано до розгляду 2126 проектів. Активними лідерами проектів м. Києва стали 25% жінок та 41% чоловіків. 34% лідерів соціальних проектів стать невідома. За віковою структурою лідери поділяються: до 25 років — 12%, 26–35 років — 33%, 36–45 років — 31%, 46–65 років — 23%, старші за 65 років — 2%. Найбільшу кількість проектів подано у сфері освіти. Для того щоб кияни могли віддати свої голоси за проекти та..

Детальніше
13
травня
2019
blog

Участь Володимирського ринку у дитячому заході "Місті професій"

    12 травня 2019 року на території Парку ім. Т. Шевченка стартував уже шостий сезон масштабного профорієнтаційного дитячого заходу в Україні «Місто професій». За цей час понад 1 млн дітей віком від 2 до 18 років стали учасниками проекту. У 2019 році Володимирський ринок став першим ринком, який запропонував свою професію «Підприємець».  На локації проводилися конкурси, що були покликані допомогти дитині зрозуміти, хто такі підприємці, що вони повинні вміти та зн..

Детальніше
11
квітня
2019
blog

Акційна пропозиція «Святкуйте пасху разом з Володимирським ринком»

Шановні мешканці та гості столиці! Підприємці Володимирського ринку починають весняні пасхальні акції. Ви можете придбати одяг, взуття, продукти харчування та отримати послуги зі знижкою до 70%. Слідкуйте за аудіо-новинами та заощаджуйте свої гроші разом з Володимирським ринком. Приймайте участь в святкових заходах та побалуйте себе і своїх близьких стильними товарами за оптимальною ціною. Володимирський ринок -завжди якісні товари та широкий асортимент товарів зі всього світу! Буд..

Детальніше
19
березня
2019
blog

КП "Володимирський ринок" взяв участь у загальноміській толоці

Толока як соціальний захід має стародавнє історичне коріння. Природа виникнення його полягає в потребі людини жити серед собі подібних та допомагати одне одному для виживання й розвитку. Український історик Гурбик А. О. наводить приклади проведення стародавніх толок: «Толоки скликалися для будівництва укріплень, доріг, мостів, для підтримки будівель і споруд у належному стані, а також для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт (оранка, прополювання, жнива, сінокіс). Платою за..

Детальніше
15
березня
2019
blog

Аудиореклама на Володимирському ринку

На Володимирському ринку з’явилася аудіореклама. В нашім матеріалі ми розглянемо сутність аудіо-реклами та її ефективність. Аудиореклама має сто відсотковий контакт з аудиторією на відміну від реклами на телебаченні. Після чисельного прослуховування споживачі, навіть самі того не розуміючи, запам’ятовують інформацію, яку намагалися донести до них рекламісти. Існує декілька видів рекламних повідомлень. Повідомлення можуть відрізнятися по довжині та способу презентації. По способу пр..

Детальніше
11
березня
2019
blog

Зона для годування "Україна для малюків" на Володимирському ринку

Годувати дитину молоком — природний процес, притаманний не тільки людині. Грудне молоко є основою правильного фізичного та психоемоційного розвитку дитини, могутнім профілактичним захистом дитини від численних інфекцій та захворювань.  Цієї думки дотримуються українські науковці Марушко Т. Л., Тутченко Л. І., Шунько Є. Є., Воронцов І. М., Фатєєва Є. М та багато інших. Але людина, на відміну від тварин, має не тільки природну, а й соціальну сутність. І тому на протікання процесів,..

Детальніше
18
лютого
2019
blog

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА КИЄВА

Шановні підприємці та покупці Володимирського ринку! 6 березня буде ухвалено громадський бюджет м. Києва. Кожен охочий може запропонувати проект, який реалізують бюджетним коштом. На наших слайдах ви побачите інформацію щодо ухвалення громадського бюджету на 2019 рік та умови подання проекту. Якщо ви не наважуєтеся на розробку свого проекту, то можете ознайомитися з проектами інших. https://vechirniykiev.com.ua/data/archive/pdf/5c5d84385d05a.pdf та із законодавством, а са..

Детальніше
11
лютого
2019
blog

Комунальне підприємство "Володимирський ринок" запрошує на роботу вантажника

Комунальне підприємство "Володимирський ринок" запрошує на роботу вантажника (у м'ясний відділ).   Вимоги: - пунктуальність, відповідальність, уважність; - гарна фізична форма; - бажання працювати. Обов'язки:  - вантажно-розвантажувальні роботи.   Умови роботи: - офіційне працевлаштування; - графік роботи позмінний; - заробітна плата 5 500 грн. *Зазначено рівень заробітної плати в місяць з вирахуванням податків із заробітної п..

Детальніше
24
січня
2019
blog

Участь КП «Володимирський ринок» у створенні "Живого ланцюга"

Знаменний Акт Злуки – об’єднання в єдину соборну державу Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – було проголошено 22 січня 1919 року. Для віками поділених кордонами українських земель то було довгоочікуване свято єднання. «Схід і Захід разом!». Віднині зливаються віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна в одну Велику Україну. Я співаю про тебе прекрасна країна Де хлібами духмяни..

Детальніше