Краса та мода

3
серпня
2018
blog

Процедури Іnoar Professional на Володимирському ринку

Закінчується літо — пора спекотної погоди та водних розваг. Час подбати про здоров’я свого волосся. Сьогодні ми розповімо про дві косметичні процедури, а саме ботокс для волосся та кератин. Для початку ознайомимо вас із фірмою Inoar. Inoar — це всесвітньо відомий бразильський бренд. Компанія пропонує професійну та домашню лінії косметики для волосся преміум-класу. Основний напрям — продукція для кератинового вирівнювання волосся й подальшого догляду за ним. Марка цього кератину заснована ..

Детальніше
16
січня
2018
blog

Білоруська косметика - цікаві факти про відоме

               Сьогодні білоруська косметика дедалі частіше лежить на українських прилавках. Приваблює доступна ціна, але багато жінок приділяють увагу саме якості товару й безпеці для організму людини. Розглянемо білоруських виробників та їхній товар на прикладі Магазину білоруської косметики на Володимирському ринку.                Цей магазин працює на ринку більш ніж 20 років. У магазині представлені товари та..

Детальніше
27
грудня
2017
blog

з Guitar - ти модна і розкішна у Новому році

Наближається Новий рік. Новий рік – пора змін і здійснення мрій. Сьогодні ми поговоримо про новинки гардеробу, які можуть стати талісманом і принесуть щастя і благополуччя у Новому році. 2018 рік – рік жовтої земляної собаки, тому кольорами року стануть - всі відтінки жовтого, зеленого та коричневого. Актуальними будуть розові, гірчичні, апельсинові тони. Модними залишаються – традиційні чорні, коричневі, білі речі. Новорічні новинки від Guitar на Володимирському ринку (Павільйон 1ВП) додадут..

Детальніше